{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5470

بنا برگزارش روابط عمومی شبکه نسیم برنامه های دورهمی و خندوانه که عنوان پربیننده ترین برنامه های تلویزیون در تیرماه سال ۱۴۰۰ رابه خود اختصاص داده اند برای بازگشت به آنتن پس از ماه صفر آماده می شوند.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری برنا، بنا بر این گزارش این دو برنامه که علیرغم مشکلات حاصل ازشرایط سخت کرونایی  و اقتضائات منحصر به فرد این دوره در فرایند تولید به آنتن نسیم آمدند، توانستند جایگاه خود را در بین مخاطبان وفادارشان حفظ کنند و با این پشتوانه و اعتماد در تدارک تولیدقسمت های جدید هستند.

خندوانه که از اواخر سال۹۹ باحفظ پروتکل های بهداشتی فصل هفتم را آغاز کرد تا پیش از محرم پنجاه ودو قسمت روی آنتن برد که البته درگیری عوامل و بویژه رامبد جوان با بیماری کرونا سبب شد همه قسمت های پیش بینی شده مربوط به قبل ازایام سوگواری امکان پخش نیابد. تیم این برنامه در تلاش اند که با فروکش کردن بیماری کرونا و پس از محرم و صفر با حالی متفاوت و آنگونه که شایسته است ادامه فصل جاری را تولید و پخش نمایند.

دورهمی نیز که با تغییر کلی در فرم و ساختار برنامه از اواخر بهار ۱۴۰۰ پخش خود را آغاز کرده با محوریت سنجش و بالابردن اطلاعات عمومی طراحی و با دکوری خاص و هیجان انگیز تولید شد و  با وجود تغییر ماهوی نسبت به سری قبل  باز هم بتواند در صدر برنامه های تلوزیونی قرار بگیرد

دورهمی که سی وسه قسمت آن تا پیش از این ایام پخش و برنده نهایی آن از بین داوطلبان حضور در فصل اول معرفی شدخود را برای فصل دوم  بعد از محرم و صفر آماده می‌کند که قرار است با حفظ کلیت برنامه بخش هایی به آن اضافه و در شیوه پرسش و جریان رقابت اتفاقات جذابی روی دهد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها