{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5480

برنامه‌های "دورهمی" و "خندوانه" در حالی برای بازگشت به آنتن پس از ماه صفر آماده می‌شوند که بنابر نظرسنجی‌های انجام شده همچنان پربیننده‌اند.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری تسنیم، برنامه تلویزیونی "خندوانه" از اواخر سال ۱۳۹۹ فصل هفتم را آغاز کرد و تا پیش از محرم ۵۲ قسمت را روی آنتن برد که البته درگیری عوامل و رامبد جوان با بیماری کرونا سبب شد همه قسمت‌های پیش‌بینی شده مربوط به قبل از ایام سوگواری امکان پخش نشود.

تیم این برنامه در تلاش‌اند که با فروکش کردن بیماری کرونا و پس از محرم و صفر ادامه فصل جاری را تولید و پخش کنند.

"دورهمی" نیز که با تغییر کلی در فرم و ساختار برنامه از اواخر بهار ۱۴۰۰ پخش خود را آغاز کرده با محوریت سنجش و بالا بردن اطلاعات عمومی طراحی و پخش شد.

این برنامه که ۳۳ قسمت از آن تا پیش از این ایام پخش و برنده نهایی آن از بین داوطلبان حضور در فصل اول معرفی شد، خود را برای فصل دوم بعد از محرم و صفر آماده می‌کند که قرار است با حفظ کلیت برنامه بخش‌هایی به آن اضافه و در شیوه پرسش و جریان رقابت اتفاقات جدیدی روی دهد.

دورهمی و خندوانه عنوان پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون در تیرماه سال ۱۴۰۰ را به خود اختصاص داده‌اند و فصل جاری این برنامه ها تا پایان سال روی آنتن شبکه نسیم خواهد بود.

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها