{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5531

در حالی که بهروز افخمی در ماه‌های ابتدایی شیوع کرونا این بیماری را توطئه کشورهای غربی می‌دانست و از اعمال قرنطینه انتقاد می‌کرد، تهیه‌کننده سریال جدید او از ابتلای چندتن از عوامل به همین بیماری خبر داده است.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری برنا، در حالی که بهروز افخمی در ماه‌های ابتدایی شیوع کرونا این بیماری را توطئه کشورهای غربی می‌دانست و از اعمال قرنطینه انتقاد می‌کرد، تهیه‌کننده سریال جدید او از ابتلای چندتن از عوامل به همین بیماری خبر داده است.

داود هاشمی درباره تاخیر آماده شدن و پخش سریال «رعد و برق» به کارگردانی افخمی گفته است: «ما هنوز در مرحله پس تولید هستیم و پلان‌های باقی مانده را تصویربرداری می‌کنیم. بچه‌های جلوه‌های ویژه، تدوین و صداگذاری همچنان مشغول کار هستند. خودمان هم فکر نمی‌کردیم حجم جلوه‌های ویژه‌مان آنقدر زیاد باشد.»

او یکی از دلایل تاخیر در ساخت این مجموعه تلویزیونی را درگیری برخی عوامل سریال با کرونا و تعطیلی ‌های چند هفته‌ای برای بهبود آن‌ها عنوان کرد و گفت: «ماه پیش، ما نزدیک به ۱۰ روز در تهران و در داخل استودیو تصویربرداری کردیم و فکر می‌کنم در این ماه هم باید ۱۰ روزی تصویربرداری کنیم. همه چیز بهم پیچیده است؛ این فلیمبرداری که الان باید در شهریور انجام دهیم را باید ماه گذشته انجام می‌دادیم اما بچه‌های تدارکات و بچه‌های صحنه کرونا گرفتند و مجبور شدیم ۱۵-۲۰ روزی کار را عقب بیندازیم تا وضعیت جسمی شان خوب شود.»

تهیه کننده «رعد و برق» درباره دیگر دلایل تاخیر در تکمیل تصویربرداری این سریال افزود: «عده‌ای از بازیگران که باید پلان‌های باقیمانده را بازی کنند در جای دیگری درگیرند که باید وقتشان را هماهنگ کنیم. پروسه پیچیده‌ای است. برای فیلمبرداری پلان‌های باقیمانده خیلی تلاش کردیم که به سدها برویم اما هر کاری کردیم نشد، وضعیت خوزستان قرمز بود و در سد اجازه فیلمبرداری نمی‌دادند.»

«رعد و برق» پنجمین سریال تلویزیونی است که بهروز افخمی آن را کارگردانی می‌کند و روایتی از مناطقی است که نوروز سال ۹۸ درگیر سیل شدند.

هنگام فیلمبرداری این سریال، انتشار عکس‌هایی از پشت صحنه که نشان می‌داد پروتکل‌های بهداشتی رعایت نمی‌شد حاشیه‌ساز شده بود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها