{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 7260

شبکه سینمایی اینترنتی نتفلیکس بعد از شکایت یک زن اعلام کرده که شماره تلفن او را از سریال «اسکوئید گیم» حذف می‌کند.

به گزارش هنر ام‌روز، این زن به نتفلیکس شکایت کرده که شماره تلفن او در بخشی از سریال ساخت کره جنوبی به نام بازی اسکوئید دیده می‌شود که باعث شده مزاحمان تلفنی بسیاری با او تماس بگیرند. این سریال در ایران به نام بازی مرکب ترجمه شده است.
اسکوئید نوعی ماهی مرکب است که بدنی دراز با هشت پا دارد. نام این فیلم از بازی‌ای گرفته می‌شود که با گچ بر روی زمین کودکان کشیده می‌شود و شکلش شبیه ماهی مرکب است.
در بازی این سریال باختن مساوی مرگ است و بازیگران با شلیک حذف می‌شوند. یعنی ۴۵۶ نفر که بدهکار مالی هستند، جانشان را بر سر برنده شدن در یک بازی می‌گذارند و برنده علاوه بر زندگی، بیش از ۳۵ میلیون دلار هم به دست می‌آورد.

در این سریال شماره تلفنی ظاهر می‌شود که از متقاضیان می‌خواهد برای شرکت در بازی تماس بگیرند.
این زن که در جنوب شرقی کره جنوبی تاجر است، می‌گوید هزاران پیام و تماس تلفنی از افرادی داشته که خواهان شرکت در این بازی مرگبار هستند.
او به رسانه‌های محلی گفته تعداد تماس‌ها به اندازه‌ای است که زندگی روزمره او را مختل کرده است.
سریال «گیم اسکوئید» که به سفارش نتفلیکس ساخته شده، در حال حاضر یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های این شبکه است.
این بازرگان کره جنوبی به روزنامه 'مانی تودی' گفته بیش از ده سال است که این شماره را دارد اما مجبور شده ۴۰۰۰ شماره تلفن را از موبایلش حذف کند.
"اول نمی‌دانستم چرا اینقدر تماس دارم تا اینکه دوستم گفت شماره‌ات در سریال اسکوئید گیم نمایش داده شده و آن وقت بود که فهمیدم چه خبر است."
نتفلیکس از بزرگ‌ترین شبکه‌های سرگرمی دنیا است که با پرداخت حق عضویت می‌شود فیلم‌ها و سریال‌های آن را در اینترنت تماشا کرد. دوران همه‌گیری کرونا بر محبوبیت و در نتیجه درآمد بیشتر این شبکه افزود.

توضیح تصویر،سریال روایت ۴۵۶ نفر است که جان خود را بر سر برنده شدن می‌گذارند
گفته شده نتفلیکس به این زن تاجر پیشنهاد داده ۵ میلیون ون کره جنوبی معادل حدود ۴۱۰۰ دلار غرامت بدهد که پذیرفته نشده است.
نتفلیکس درباره موضوع غرامت اظهار نظر نکرده اما از مخاطبان سریال خواسته با شماره تلفن تماس نگیرند.
این شبکه سرگرمی روز چهارشنبه ششم اکتبر اعلام کرد «با همکاری شرکت سازنده فیلم به دنبال حل مشکل هستیم از جمله تلاش برای حذف صحنه‌هایی که شماره تلفن در آن دیده می‌شود.»

منبع: خبرگزاری خبرفوری

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها