{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 7369

معصومه یزدانی از شروع تحقیق و نگارش فیلمنامه سریال دیگری به نام «سرود جان» خبر داد.

به گزارش هنر ام‌روز، معصومه یزدانی از نویسندگان سریال «آهوی من مارال» به کارگردانی مهرداد غفارزاده از شروع تحقیق و نگارش فیلمنامه سریال دیگری به نام «سرود جان» خبر داد.

یزدانی با بیان اینکه طرح «سرود جان» بر اساس ایده‌ای از مهرداد غفارزاده کارگردان و نویسنده سینمایی، در سال ۱۳۹۸ نوشته شده است، گفت: با پایان یافتن نگارش فصل اول و دوم سریال «آهوی من مارال»، تحقیق و نگارش فیلمنامه «سرود جان» آغاز شده است.

او ادامه داد: داستان سریال «سرود جان» درباره اولین سرود ملی ایران است و ماجرای ضبط موسیقی آن را در تار و پودی از عشق و نفرت روایت می‎‌کند. در واقع ماجرای این فیلمنامه از آنجایی شروع می‌شود که مظفرالدین میرزا، به موسیو لومر موزیکانچی باشی سلطنتی دستور ضبط سرود را می‌دهد اما خیلی زود آن را به فراموشی می‌سپارد…

معصومه یزدانی که تجربه همکاری با مهرداد غفارزاده را در سریال «آهوی من مارال» هم دارد، با اشاره به اینکه سریال «سرود جان» برای پخش در شبکه نمایش خانگی نوشته می‌شود، خاطرنشان کرد: حدود ۵۰ درصد از داستان این فیلمنامه در ترکیه رخ می‌دهد و بنا است تا در ۱۵ قسمت برای پخش در شبکه نمایش خانگی نوشته شود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها