{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 7458

سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی به پایان رسید؛ مهدی سلطانی بازیگر نقش حاج محمود فروزش، راز این سریال را فاش کرد.

به گزارش هنر ام‌روز، مهدی سلطانی با انتشار پستی، راز سانسور شده در قصه سریال افرا را فاش کرد و نوشت:

سلام. سریال افرا بالاخره بعد از سی و هشت قسمت با تمام کم و کاستی ها، به مقتضای شرایط، به پایان رسید. بر خود می دانم که از همراهی، مهربانی و نقد‌ها و نظراتتون سپاسگزار باشم.

در کامنت‌های شما زیاد پرسیده می شود که بالاخره راز سیروس و‌ اعظم چه بود و چرا نشان داده نشد؟ البته پاسخ به این پرسش به من به عنوان بازیگر پروژه مربوط نمی شود اما برای رفع این کنجکاوی و احترام به شعور مخاطب، خود را موظف می دانم تا توضیحی عرض کنم.

اخبار مرتبط:

مائدهِ «افرا»: خوشحالم مردم را از دست خودم عصبانی کردم

سازندگان «افرا» سریال جدید می‌سازند

زندگینامه و بیوگرافی مهدی سلطانی

نسرین بابایی: «افرا» پیش‌بینی نشده تمام می‌شود

راز اعظم و سیروس

پیمان قصه‌ی افرا بچه زن دیگری از سیروس بود که در سفرشان به مشهد فاش و ناگهان سر و کله اش پیدا می شود و اعظم برای آبرو داری از سیروس، می پذیرد مادرش باشد و برای اینکه داستان لو نرود سفرشان از مشهد به تهران را چند ماه به بهانه های مختلف به عقب می اندازند تا تولد بچه توسط اعظم منطقی به نظر برسد. کمکی که این موضوع به روند دراماتیک داستان می کرد این بود که اعظم چون مادر واقعی پیمان نیست پس هیچ حق و حقوق مالی و غیر مالی در عفو و یا قصاص ندارد.

تمام این مراحل تصویر برداری شد اما ظاهرا پخش تلویزیون به دلیل اینکه مبادا شأن سیروس به عنوان یک پدر بیش از این خدشه دار شود مصلحت دید حذف گردد. راز حاج محمود هم در واقع همان نقطه ضعفش در رابطه با کارخانه بود که نشان داده شد.

همواره قصدم از انتخابهایم در کارها، جذاب و مفید بودن برای مخاطبانم بوده و انشاالله خواهد بود. امیدوارم بتوانم با کاری بهتر در خدمتتان باشم که لایق بهترین ها هستید.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها