{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 7766

پخش سریال «نام من» از جمعه ی هفته ی گذشته آغاز شد و از حالا رتبه ی نهم را در میان ۱۰ سریال محبوب در آمریکا از آن خود کرده است.

به گزارش هنر ام‌روز، یکی از بیشترین سؤالاتی که در حال حاضر در دنیای استریمینگ مطرح می شود این است که بعد از سریال «بازی مرکب» (Squid Game) که بسیاری را برای اولین بار با سریال های کره ای آشنا کرد، چه سریالی باید چه تماشا کرد. حالا نتفلیکس می خواهد پاسخ این سؤال را با یک سریال جدیده کره ای به نام «نام من» (My Name) دهد که از حالا در میان ۱۰ سریال پربیننده، حتی در آمریکا، قرار گرفته است.

پخش سریال «نام من» از جمعه ی هفته ی گذشته آغاز شد و از حالا رتبه ی نهم را در میان ۱۰ سریال محبوب در آمریکا از آن خود کرده است. این سریال روایتگر داستان زنی است که به یک گروه تبهکاری ملحق می شود تا انتقام مرگ پدر خود را بگیرد و سپس خود را مأمور پلیس جا می زند. نقش اصلی این سریال را هان سو-هی ایفا می کند، یک مدل و بازیگر کره ای که بازی در سریال های کره ای را از سال ۲۰۱۷ آغاز کرده اما این احتمالاً بزرگ ترین نقش او تاکنون است.

اخبار مرتبط:

پیش‌بینی سود ۸۹۱ میلیون دلاری نتفلیکس از «بازی مرکب»

راز بقای «بازی مرکب» چیست؟

زندگی بازیگر کره ای زیرورو شد!

مردم به سریال های کره ای فرصت می دهند

گرچه بعید است «نام من» موفقیت شدید جهانی «بازی مرکب» را تکرار کند، اما در هر حال نباید از آن غافل شد. پس از سریال «بازی مرکب» احتمالاً شاهد صعود هر چه بیشتر سریال های باکیفیت کره ای در رده بندی ها در سرتاسر دنیا خواهیم بود چرا که دیگر مردم مایل اند به سریال های کره ای فرصت دهند و امتحان شان کنند.

سریال «نام من» با کسب امتیاز ۸/۱ از سوی کاربران وبسایت IMDB، در یک قدمی سریال «بازی مرکب» قرار گرفته که از کاربران این وبسایتامتیاز ۸/۲ دریافت کرده است. یک شباهت دیگر این سریال به «بازی مرکب» ثباتی است که در نویسندگی و کارگردانی تمامی قسمت های آن وجود دارد. نویسندگی و کارگردانی تمامی قسمت های سریال «بازی مرکب» برعهده ی هوانگ دانگ – هیوک بود. در سریال «نام من» هم نویسنده و کارگردان همه ی ۸ قسمت آن ثابت هستند. کیم با – دان نویسنده ی این سریال و کیم جین – مین کارگردان این سریال است.

با آغاز پخش فصل سوم سریال «تو» (You) در آمریکا و دیگر کشورها، تب سریال «بازی مرکب» اندکی فروکش کرده است که این بدان معنی است که این سریال دیگر بیشتر روزها با کسب رتبه ی اول سریال های محبوب رکوردشکنی نخواهد کرد. اما پیش بینی می شود به مرور شاهد سریال های کره ای بیشتری در این فهرست باشیم و نتفلیکس نیز به وضوح در تلاش است تا موفقیت «بازی مرکب» را تکرار کند. به طوری که با وجود آغاز پخش سریال «تو»، این سرویس استریمینگ حالا در تبلیغات خود به بینندگانش توصیه می کند بعد از «بازی مرکب» سریال «نام من» را تماشا کنند. بنابراین انتظار سلطه ی هر چه بیشتر سریال های کره ای را در آینده باید داشت.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها