{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 7976

گلشیفته فراهانی: ریدلی اسکات گفت می‌توانی کمدی بازی کنی.

به گزارش هنر ام‌روز، نیویورک تایمز به عنوان یکی از مهمترین روزنامه‌های دنیا به مناسبت اکران سریال «هجوم» با گلشیفته فراهانی گفتگو کرده است. در این گفتگو نقل قولی از جیم جارموش درباره گلشیفته هست که گفته:«من واقعا حضور او را دوست دارم. من شیفته چشمان شیطون و شوخ و شنگ بودن او هستم. گلشیفته روحیه خیلی مثبتی دارد.»

گلشیفته در این کفتگو درباره بازی در سریال «هجوم» اپل تی وی می‌گوید گفت:«این سریال حیرت انگیزترین تجربه زندگی ام بود. و من همیشه دور و برم پر از زنانی مثل آنیشا بودند که زن بودن و مادر بودن را انتخاب کرده اند.من همیشه آن ها را می‌دیدم و خوب می‌شناختمشان. جالب است که من تنها به یک مدل از زنان حسادت می‌کنم و آن زنانی هستند که ازدواج می‌کنند و یک شبه همه چیز دارند.در حالی که من باید زندگی خودم را از صفر می‌ساختم. دوستانم می‌گویند تو هرگز نمی‌توانی مثل آن زنان باشی،اما حالا باید روزی 14 ساعت حسابی کار کنم!»

اخبار مرتبط:

همکاری گلشیفته با ماریون کوتیار

آغاز پخش سریال علمی- تخیلی "هجوم" با بازی گلشیفته فراهانی

گلشیفته درباره همکاری با کارگردانان مختلف در یک سریال هم گفت:« من یاد گرفته بودم که به کارگردان وفادار باشم، پس این تعویض دائم کارگردان مثل تعویض شوهر بود! مثل این بود که شما با کسی ازدواج کرده بودید و بگویند حالا با یک نفر دیگر زن و شوهر هستید! شما می‌گویید این کمی برایم ناراحت کننده است!»

گلشیفته درباره اینستاگرام 12میلیون فالوئری که روی این شبکه اجتماعی دارد هم صحبت کرد:«حقیقتش ایده‌ای ندارم که چطور مدیریتش کنم.من خیلی دیر به اینستاگرام پیوستم. و همه چیز را غریزی جلو می‌برم. به نظرم حقیقت و واقعی بودن کلید اصلی آن است. مدیریت اینستاگرامم خیلی سخت است چون تعداد زیادی مخاطب ایرانی و بین المللی دارم.برای آدم هایی مثل من که در تبعید هستند، انگار در یک برزخ گیر کرده ایم. من اهل فرانسه نیستم، اما حالا بیش از 13 سال است که بیرون ایران هستم.انگار باید برای خودتان یک قاره جدا بسازید که قوانین خودش را داشته باشد و آن را مال خود کنید.»

گلشیفته درباره بازی کردن در یک کمدی تمام عیار گفت:«من بسیار بامزه هستم!همانقدر که تراژدی و درام در درون من هست،من یک دلقک درون دارم. واقعا دوست دارم کاری بازی کنم که بتوانم درآن بامزه باشم. اولین کسی که این را به من گفت ریدلی اسکات بود وقتی که فیلم «یک مشت دروغ » را می‌ساختم به من گفت :«در اوج بازیگری یکی از کارهایی که می‌توانی انجام بدهی بازی در کمدی است.» پس آره، امیدوارم که روزی اتفاق بیافتد.»

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها