{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 8045

مریم پیربند، کارگردان و نویسنده ایرانی، بعنوان کارگردان قسمت اول سریال Brujerias به معنای جادوگری انتخاب شد.

به گزارش هنر ام‌روز، این سریال در ژانر وحشت و تخیلی است و به قلم زویلا آملیا گالینو تهیه کننده و نویسنده سی و هشت سریال محبوب آمریکایی همچون The Foste ،Rpm Miami ،The Good Witch ،East Los High ، Survivor و T.H.E.M است.

 سریال جادوگری، داستان زندگی مادری است که به دلیل رازی که در سینه دارد، شغل فال گیری را پیشه کرده و با دختر نوجوانش به شکل کولی های همیشه در سفر زندگی می کند.

قسمت اول این سریال که  «دروغ و زباله» نام دارد به معرفی فضای داستان، شخصیت های اصلی، طرح سوال و کشمکش های مادر و دختر نوجوان، در حاشیه حضور نیروهای ماورایی و در نهایت یک اتفاق غیرمنتظره می پردازد و در خلاصه داستان آن آمده است: هنگامی که یک دخترنوجوان، با نیروهای خاص، شاهد قتل مادر فالگیر خود می شود ، زندگی او در مسیر نابودی قرار می گیرد تا اینکه به راز اسرار آمیز خانوادگی خود پی می‌برد، رازی که می‌تواند سرنوشت مشابهی را برای او رقم بزند.

همچنین این سریال منتخب دوره هشتم رقابت scriptread شده و در کنار دو فیلم نامه دیگر در روز بیست و پنجم اکتبر به شکل اجرای فیلم نامه، به نمایش عموم در خواهد آمد و پیربند بعنوان کارگردان و بازیگردان این بخش نیز حضور خواهد داشت.

مریم پیربند فیلمساز ایرانی است که آخرین فیلم او «فصل قاصدک» با حضور گوهر خیراندیش و بازیگران هالیوود در نوبت اکران جهانی قرار دارد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها