{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 8413

پژمان بازغی (بازیگر) و بهرنگ توفیقی (کارگردان)، مهمانان امشب «سریالیست» هستند که در این برنامه، از سریال «افرا» خواهند گفت.

به گزارش هنر ام‌روز، برنامه «سریالیست»، امشب (پنجشنبه ۱۳ آبان)، میزبان کارگردان و بازیگر سریال «افرا» است و سیدجواد هاشمی نیز پرونده سریال‌های دانش‌آموزی را در برنامه باز می‌کند.

پژمان بازغی (بازیگر) و بهرنگ توفیقی (کارگردان)، مهمانان اولین بخش از «سریالیست» هستند که به پرسش‌های پدرام کریمی (مجری برنامه) پاسخ خواهند داد. سریال «افرا»، شهریور و مهر امسال از شبکه یک سیما روی آنتن رفت.

اخبار مرتبط:

سانسور، سریال «افرا» را با سر به زمین کوبید

دلیل ترس بازیگر زن «افرا» از همبازی شدن با مهدی سلطانی چه بود؟

در بخش نوستالژی «سریالیست»، علیرضا رئیسی به برنامه می‌آید و از خاطرات دوران کودکی و نوجوانی‌اش و سریال‌هایی چون «دنیای شیرین» و «قطار ابدی» می‌گوید که در دهه هفتاد از شبکه‌های یک و سه پخش شدند.

اجرای بخش پرونده هفته «سریالیست» را هم سیدجواد هاشمی بازیگر برعهده دارد و در هفته ملی نوجوان و روز دانش‌آموز، به سریال‌های دانش آموزی می‌پردازد.

«سریالیست» به تهیه‌کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی و با اجرای پدرام کریمی، کاری است از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک که پنجشنبه‌ها ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک پخش می‌شود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها