{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 8747

نامزدهای جوایز جشن حافظ در بخش تلویزیون معرفی شدند. سعید آقاخانی با «نون خ» نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر مرد کمدی است.

به گزارش هنر ام‌روز، سریال «نون خ» برای رسیدن به جایزه بهترین سریال نیز با آثاری چون «زخم کاری» و «قورباغه» رقابت می‌کند. 

نامزدهای بخش تلویزیون بیست و یکمین جشن حافظ از میان سریال‌هایی انتخاب شده‌اند که پس از نوروز ۹۹ تا نیمه آبان ۱۴۰۰ در تلویزیون یا شبکه‌های آنلاین پخش شدند.

برگزیدگان بیست و یکمین جشن حافظ بیست و نهم آبان طی مراسمی معرفی می‌شوند.

فهرست نامزدهای بخش تلویزیون

بهترین سریال

۱-«آقازاده»؛ به تهیه‌کنندگی حامد عنقا؛ پخش از فیلیمو و نماوا
۲-«آن‌ها»؛ به تهیه‌کنندگی پرویز پرستویی؛ محصول فیلم‌نت
۳-«افرا»؛ به تهیه‌کنندگی کامبیز دارابی و مجید مولایی؛ محصول شبکه یک سیما
۴-«زخم‌کاری»؛ به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان؛ محصول فیلیمو
۵-«زیرخاکی»؛ به تهیه‌کنندگی رضا نصیری‌نیا؛ محصول شبکه یک سیما
۶-«قورباغه»؛ به تهیه‌کنندگی علی اسدزاده؛ محصول نماوا
۷-«گاندو ۲»؛ به تهیه‌کنندگی مجتبی امینی؛ محصول شبکه سه سیما
۸-«می‌خواهم زنده بمانم»؛ به تهیه‌کنندگی محمد شایسته؛ محصول فیلیمو
۹-«نون. خ ۲ و۳»؛ به تهیه‌کنندگی مهدی فرجی؛ محصول شبکه یک سیما
۱۰-«هم‌گناه»؛ به تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی؛ پخش از فیلیمو و نماوا

بهترین کارگردانی تلویزیونی

۱-سعید آقاخانی (نون. خ ۲ و ۳)
۲-جواد افشار (گاندو ۲)
۳-بهرنگ توفیقی (آقازاده)
۴-جلیل سامان (زیرخاکی۱ و۲)
۵-هومن سیدی (قورباغه)
۶-شهرام شاه‌حسینی (می‌خواهم زنده بمانم)
۷- مصطفی کیایی (هم‌گناه)
۸- محمدحسین مهدویان (زخم‌کاری)

بهترین فیلمنامه تلویزیونی

۱-«آقازاده» (طراح داستان و نویسنده: حامد عنقا)
۲-«آن‌ها» (سروش روحبخش)
۳-«افرا» (فرزاد فرزانه و امیرحسین نجف‌پور)
۴-«زخم‌کاری» (محمدحسین مهدویان/ طراحی و گسترش داستان: محسن جعفرزاده؛ بازنگری داستان: حسین حسنی و سجاد پهلوان‌زاده؛ بر اساس رمان «بیست‎ زخم کاری» نوشتهٔ محمود حسینی‌زاد)
۵- «قورباغه» (هومن سیدی)
۶-«می‌خواهم زنده بمانم» (سرپرست نویسندگان: مجید مولایی؛ نویسندگان:‌ پویا سعیدی و پوریا کاکاوند)
۷-«هم‌گناه» (محسن کیایی و علی کوچکی)

بهترین بازیگر زن کمدی

۱- ویشکا آسایش (دراکولا)
۲- رابعه اسکویی (نوروز رنگی)
۳- هدیه بازوند (نون. خ ۲ و ۳)
۴- سیما تیرانداز (دراکولا)
۵- صهبا شرافتی (نون. خ ۲ و ۳)
۶- ژاله صامتی (زیرخاکی ۱ و ۲)
 
بهترین بازیگر مرد کمدی

۱- سعید آقاخانی (نون. خ ۲ و ۳)
۲- پژمان جمشیدی (زیرخاکی ۱ و ۲)
۳- حمیدرضا حافظ شجری (نوروز رنگی)
۴- جواد خواجوی (نوروز رنگی)
۵- سیروس میمنت (نون. خ ۲ و ۳)
۶- کاظم نوربخش (نون. خ ۲ و ۳)
 
بهترین بازیگر زن درام

۱- رعنا آزادی‌ور (زخم کاری)
۲- پردیس پورعابدینی (آقازاده)
۳- هدیه تهرانی (هم‌گناه)
۴- ساقی حاجی‌پور (هم‌گناه)
۵- فرشته حسینی (قورباغه)
۶- سوگل خلیق (هم‌گناه)
۷- سحر دولتشاهی (قورباغه)
۸- آزاده صمدی (می‌خواهم زنده بمانم)
 
بهترین بازیگر مرد درام

۱- امیر آقایی (آقازاده)
۲- صابر ابر (قورباغه)
۳- حامد بهداد (می‌خواهم زنده بمانم)
۴- روزبه حصاری (افرا)
۵- علی شادمان (می‌خواهم زنده بمانم)
۶- مجید صالحی (سیاوش)
۷- جواد عزتی (زخم کاری)
۸- نوید محمدزاده (قورباغه)

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها