{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 9784

محمدرضا گلزار ضعف فیلمنامه و بی‌انگیزگی آدم‌های موثر در پروژه را از دلایل شکست «گیسو»ی منوچهر هادی می‌داند.

به گزارش هنر ام‌روز، محمدرضا گلزار در گفت‌وگو با تی‌وی‌پلاس از دلایل شکست «گیسو» و دلایل موفقیت شخصی خود گفت. 

او در بخشی از این مصاحبه تصویری در پاسخ به این سوال که «موافقید که «گیسو» شکست خورد؟» می‌گوید: «مردم باید نظر اصلی و نهایی را بدهند که نظرشان شکست «گیسو» است و من هم با آن موافقم. پشت هر پروژه نمایشی غیرموفق و غیرموثقی، دلایل متعددی وجود دارد؛ از فیلمنامه تا بی‌انگیزگی آدم‌های موثر در پروژه و غیره.»  

محمدرضا گلزار از دلایل شکست «گیسو» گفت
محمدرضا گلزار و هانیه توسلی در نمایی از سریال «گیسو»

گلزار در جواب این سوال که آیا اختلافی بین بازیگران  و منوچهر هادی، کارگردان این سریال ایجاد شده بود؟ توضیح می‌دهد: «من در طول فیلمبرداری این اتفاق را احساس نکردم که بخواهم به شما منتقلش کنم. یک سری از دوستان بسیار بی‌انگیزه کار می‌کردند و به نظرم مشکل اصلی، مشکل فیلمنامه بود. متاسفانه برای کارهای این چنینی، قرار می‌گذارند که فیلمنامه خُردخُرد به کار تزریق شود، تو اعتماد می‌کنی چون فیلمنامه‌نویسانِ «گیسو» همان کسانی هستند که فیلمنامه «عاشقانه ۱» را نوشته‌اند. فیلمنامه به دستت می‌رسد، با آن موافق نیستی، بالای هزار مرتبه جلسه می‌گذاری و هرشب با تهیه‌کننده تماس می‌گیری، این را هم تهیه‌کننده می‌داند و هم منوچهر هادی. دلم نمی‌خواهد مرورش کنم چون وقتی چنین اتفاقی برای پروژه‌ای می‌افتد مقصر آن همه هستیم، شاید ما هم مقصریم که از ابتدا مصر نبودیم فیلمنامه را بخوانیم و اعتماد کردیم. پس من هم این شکست را گردن می‌گیرم. دوستان گوش ندادند، هر چند بارها جلسه گذاشتیم. آقایی را آوردند و گفتند این آقا تصمیم بگیرد، آن آقا آمد و من گفتم این خط، خط مناسبی نیست. باورنکردنی بود و دوست ندارم راجع به آن حرف بزنم. من هر روز راجع به این موارد حرف زدم و مگر چه‌قدر می‌توان جنگید تا یک پروژه را به سمت بهبود برد. بی‌انگیزگی، ما پروژه مشترک زیاد داشته‌ایم و این پروژه با بی‌انگیزگی انجام شد.»  

او در جواب این که «راست است که در پشت صحنه، خرید و فروش ماشین و ملک می‌شده است؟» هم می‌گوید: « این را از خود عزیزان بپرسید، خودشان را دعوت کنید با خودشان مصاحبه کنید. من تا جایی که وظیفه داشتم برای مردم توضیح دهم، دادم.»  

او در بخش دیگری از این گفت‌وگو در جواب «فرمول محمدرضا گلزارشدن چیست؟» می‌گوید: «برای کسانی که من را به‌عنوان شاخصه موفقیت می‌دانند یا حتی برچسب کوچکی مبنی بر موفقیت به من می‌زنند می‌توانم بگویم تلاش و پشتکار، نظم و انضباط، دعای خیر پدر و مادر، (به شوخی و باخنده) نیکی به همسایه و اعتقاد قلبی من، مستقیم به بالا، دلایل اصلی موفقیتم هستند.»  

گلزار همچنین می‌گوید: «من از بچگی آدم منضبطی بودم. از دوران مدرسه، کسانی که با من همکلاسی بودند می‌دانند و مدعی‌ام که از ۷ سالگی شاگرد اول و ممتاز بودم و این تا الان ممتد بوده است. من از هفت سالگی در منطقه، یک بود.»

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها