{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 9965

بیژن بیرنگ: برای ساخت «خانه سبز» عذر می‌خواهم

به گزارش هنر ام‌روز، بیژن بیرنگ در گفت و گو با موج آنلاین گفت: به نظرم اشتباه بزرگی در این سالها کردیم که سعی کردیم فضای مثبت‌اندیشی باشد، سعی کردیم به مردم امید بدهیم، سعی کردیم بگوییم همه چی درست می‌شود، جنگ تمام می‌شود و کشور را یک خانه سبز دیدیم و در «دنیای شیرین دریا» یک دختر را دیدیم که می‌تواند بسازد و بعد بابت همین «دنیای شیرین دریا» تنبیه شدیم که آخر سریال همه فریاد زدند ایران می‌سازیمت و جرم این بود مگه ایران ساخته نشده؟ برای چی می‌خواهید بسازید؟ اما ساختن از نظر ما هیچ وقت تمام نمی‌شود.

من خیلی ناراحتم از اینکه «خانه سبز» ساختم. ناراحتم و بابت تمام سریال‌هایم می‌خواهم عذرخواهی کنم. چون به مردم امید واهی دادیم که یک خانه می‌تواند سبز باشد و آدم ها می‌توانند به شعور و فهم برسند و همان موقع که این حرف‌ها را می‌زدیم یقین دارم یک عده به ریش ما می‌خندیدند و داشتند چمدان‌هایشان را پر می‌ کردند که از این مملکت بروند.

کاش این جنسی کار نمی‌کردیم، کاش واقعی تر کار می‌کردیم چون شرایطش بود و میگفتیم مواظب جیب‌ و مملکت‌تان باشید. شاید در آن دوره ما خیلی هپروتی بودیم. چه فایده‌ایی داشت این مثبت اندیشی؟! مثبت اندیشی یعنی ماله بکشیم به همه چی؟ امروز دوستان ما دارند ماله می‌کشند و شرایط را توجیه می‌کنند. قبح خیلی چیزها را از بین می‌برند و نسلی را به وجود می‌آورند که بزه و دزدی و به فکر مردم نبودن یک چیز خیلی طبیعیه برایشان. دوره ما گذشته چون ما نمی‌توانیم این جنسی کار کنیم.

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها