{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 9966

ماجراهای سریال گیسو تمامی ندارد ، پس از افشاگری محمد رضا گلزار که حاوی اطلاعات عجیب از پشت صحنه این سریال ناتمام رها شده بود، منوچهر هادی با رویکردی عجیب به گلزار پاسخ داد.

به گزارش هنر ام‌روز، محمد رضا گلزار به تازگی در یک مصاحبه ویدئویی گفته است: «مردم باید نظر اصلی و نهایی را بدهند که نظرشان شکست «گیسو» است و من هم با آن موافقم. پشت هر پروژه نمایشی غیرموفق و غیرموثقی، دلایل متعددی وجود دارد؛ از فیلمنامه تا بی‌انگیزگی آدم‌های موثر در پروژه و غیره.»  

گلزار در جواب این سوال که آیا اختلافی بین بازیگران  و منوچهر هادی، کارگردان این سریال ایجاد شده بود؟ توضیح می‌دهد: «من در طول فیلمبرداری این اتفاق را احساس نکردم که بخواهم به شما منتقلش کنم. یک سری از دوستان بسیار بی‌انگیزه کار می‌کردند و به نظرم مشکل اصلی، مشکل فیلمنامه بود. متاسفانه برای کارهای این چنینی، قرار می‌گذارند که فیلمنامه خُردخُرد به کار تزریق شود، تو اعتماد می‌کنی چون فیلمنامه‌نویسانِ «گیسو» همان کسانی هستند که فیلمنامه «عاشقانه ۱» را نوشته‌اند. فیلمنامه به دستت می‌رسد، با آن موافق نیستی، بالای هزار مرتبه جلسه می‌گذاری و هرشب با تهیه‌کننده تماس می‌گیری، این را هم تهیه‌کننده می‌داند و هم منوچهر هادی. دلم نمی‌خواهد مرورش کنم چون وقتی چنین اتفاقی برای پروژه‌ای می‌افتد مقصر آن همه هستیم، شاید ما هم مقصریم که از ابتدا مصر نبودیم فیلمنامه را بخوانیم و اعتماد کردیم. پس من هم این شکست را گردن می‌گیرم. دوستان گوش ندادند، هر چند بارها جلسه گذاشتیم. آقایی را آوردند و گفتند این آقا تصمیم بگیرد، آن آقا آمد و من گفتم این خط، خط مناسبی نیست. باورنکردنی بود و دوست ندارم راجع به آن حرف بزنم. من هر روز راجع به این موارد حرف زدم و مگر چه‌قدر می‌توان جنگید تا یک پروژه را به سمت بهبود برد. بی‌انگیزگی، ما پروژه مشترک زیاد داشته‌ایم و این پروژه با بی‌انگیزگی انجام شد.»  

او در جواب این که «راست است که در پشت صحنه، خرید و فروش ماشین و ملک می‌شده است؟» هم می‌گوید: « این را از خود عزیزان بپرسید، خودشان را دعوت کنید با خودشان مصاحبه کنید. من تا جایی که وظیفه داشتم برای مردم توضیح دهم، دادم.»  

پاسخ عجیب هادی

حالا منوچهر هادی که این روزها سریال کمدی «نیسان آبی» را برای شبکه نمایش خانگی کارگردانی می‌کند، در اینستاگرامش در پاسخ به محمدرضا گلزار نوشته است: «از تو فقط لحظات خوب و رفاقت و برادری را بخاطر می‌سپارم. حضورت در زندگی کاریم موثر و مفید بود. مهم نیست که من را نشناختی مهم است که میشناسمت خوش قلب و مهربان. صد گیسو که با تمام وجود و همه انگیزه ساختمش فدای یک تار موت، نه در کلام در واقعیت درونم.

ممنون تک تک عوامل و گروه محترم مخصوصن تهیه کننده هومن کبیری هم هستم و شرمنده کسانی که به هر دلیل ناراضی از گیسو هستند. تمام کاستی ها از من و دلایل ناتمام ماندن گیسو بماند. فقط بدانید که برای ادامه و سرانجام گیسو جنگیدم و نشد. مقصر کیست باز هم بماند.

مردم گیسو را دیدند و دنبال کردند و گله آنها به حق از ناتمامی آنست. که در این مجال گفتنش دردی را دوا نمی‌کند.»

سریال گیسو در ادامه عاشقانه با حضور بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، ساره بیات، هانیه توسلی و حسین یاری ساخته شد. منوچهر هادی، کارگردان «گیسو» تیرماه امسال از پایان اجباری این سریال و کنار گذاشته شدنش از کارگردانی پروژه گفته بود. 

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها