{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 10491

کارگردان فیلم «بیرو» گفت: رابطه من با علیرضا بیرانوند مثل دو برادر است، ما به هم اعتماد کامل داشتیم و همین اعتماد در پروژه کمک بسیاری کرد. شاید در برخی مواقع اختلاف نظر داشتیم اما رفع شدنی و بسیار کم بود، من از کار کردن با بیرانوند اصلا اذیت نشدم.

به گزارش هنر ام‌روز، مرتضی‌علی عباس‌میرزایی درباره مضمون فیلم سینمایی «بیرو» گفت: در واقع ایده اصلی فیلم سینمایی بیرو متعلق به دکتر «روزبه پیروز» بوده است، وی طی اتفاقی در یک مجله معتبر خارجی به زندگینامه علیرضا بیرانود برخورد کرده بود، من در ابتدا ایده فیلم دیگری را داشتم، اما طی صحبت با روزبه پیروز نظرم عوض شد، در ابتدا من هم مثل همه شناختی در حد دروازه‌بان تیم ملی و تیم پرسپولیس را از بیرانوند داشتم، اما بعد از تحقیق در مورد زندگی وی متوجه شدم که زندگی این دروازه‌بان تیم ملی فراز و نشیب‌های فراوانی داشته است.  

وی در همین راستا ادامه داد: بعد از قبول ایده، ما وارد فاز تحقیق شدیم، اتفاقا بیرانوند علاقه زیادی به ساخت این فیلم داشت و مرا همراهی کرد. طی تحقیق در مورد موقعیت های دراماتیک زندگی علیرضا بیرانوند همراه با سید عرفان میرعارفین و احسان حسن به مجموعه کاملی رسیدیم. در انتهای تمامی تحقیقات به یک فیلمنامه کامل و مفصل رسیدیم و پس از آن نزدیک به شش ماه درگیر بازنویسی کار بودیم.

کارگردان فیلم سینمایی «خون خدا» پیرامون رابطه خود با بیرانوند افزود: رابطه من با علیرضا بیرانوند مثل دو برادر است، ما به هم اعتماد کامل داشتیم و همین اعتماد در پروژه کمک بسیاری کرد. شاید در برخی مواقع اختلاف نظر داشتیم اما رفع شدنی و بسیار کم بود، من از کار کردن با بیرانوند اصلا اذیت نشدم.

وی درباره احتمال موفقیت فیلم «بیرو» در جشنواره فیلم فجر چهلم افزود: من نمی توانم در مورد این اتفاق حکم دهم، اما اگر بخواهم در مورد فیلمم صحبت کنم باید این را بگویم که از لحظه به لحظه و تمامی عوامل اثر راضی هستم. احساس می کنم زندگی عجیب علیرضا بیرانوند باعث می‌شود مخاطب با اتفاقات جالبی روبرو شود. نکته جالب بازیگری بود که نقش نوجوانی بیرانوند را بازی می کرد. این بازیگر نوجوان نه تنها بازیگر خوب بلکه دروازه‌بان بی نظیری است، به واقع امیدوارم که مسئولین ورزشی کشور این نوجوان را ببینند زیرا استعداد خارق العاده ای دارد و واقعا حیف است که دیده نشود. من معتقدم که مردم با حسین بازیگر نوجوان نقش بیرانوند ارتباط بسیار خوبی برقرار می کنند. 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها