{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 11381

علی اوجی: مسعود کیمیایی فقط از بخش کارگردانی انصراف داده.

به گزارش هنر ام‌روز، تهیه‌کننده فیلم «خائن‌کشی» با بیان اینکه به تصمیم مسعود کیمیایی برای انصراف از داوری شدن در جشنواره چهلم فجر احترام می‌گذاریم، گفت: البته فیلم در جشنواره فیلم فجر باقی خواهد ماند به امید آنکه نتیجه زحمات گروه دیده شود.

علی اوجی درباره انصراف مسعود کیمیایی کارگردان فیلم سینمایی «خائن‌کشی» از داوری جشنواره فیلم فجر، اظهار داشت: باتوجه به اینکه جشنواره امسال جشنواره جوانی است، نام این کارگردان بزرگ فراتر از قضاوت شدن در جشنواره است. نام کیمیایی در آسمان سینمای ایران می‌درخشد و او جزو بزرگان سینمای ماست.

این تهیه‌کننده با اشاره به اینکه هیچ‌کدام از هم نسلان ایشان در این جشنواره حضور ندارند، توضیح داد: ما به عنوان علاقه‌مندان به سینمای ایران و همکاران این فیلمساز بزرگ در فیلم خائن کشی به تصمیم ایشان احترام می‌گذاریم؛ «خائن کشی» به احترام تلاش و زحمت عواملش که یک سال و نه ماه مشغول تولید بودند، در جشنواره‌ فجر باقی می‌ماند و جناب کیمیایی هم همانطور که در نامه خود اعلام کردند فقط از بخش کارگردانی انصراف دادند. خواسته خودشان است که از داوری جشنواره در بخش کارگردانی انصراف بدهند و همه باید به دلیل بزرگ بودن این کارگردان به این تصمیم احترام بگذارد.
 

منبع: سینمادیلی

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها