{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 11519

مسئول روابط عمومی جشنواره فیلم فجر گفت: بلیت فروشی جشنواره فیلم فجر بر اساس حداقل ظرفیت‌ها بوده است و شرایط کرونایی قرمز تهران، بر روند برگزاری آن اثر نمی‌گذارد.

به گزارش هنر ام‌روز، یزدان عشیری گفت: بلیت فروشی جشنواره فیلم فجر بر اساس حداقل ظرفیت بوده و در همه سینماها ۵۰ درصد سالن بلیت فروخته شده است.

چند روز مانده به برگزاری جشنواره فجر بلیت فروشی سینماهای مردمی جشنواره آغاز شد. و پس از آن رسما از سوی وزارت بهداشت اعلام شد که وارد پیک ششم کرونا شده ایم. دیروز هم وضعیت تهران دوباره قرمز شد و در پی آن برخی محدودیت های کرونایی برگشت. همین امر باعث شده برای عده ای روند برگزاری جشنواره فیلم فجر سوال برانگیز شود.

اما، به گفته عشیری، مسئولان برگزاری جشنواره مطابق دستورالعمل های وزارت بهداشت برنامه ریزی کرده اند؛ به همین دلیل شرایط کرونایی قرمز تهران تغییری در روند برگزاری جشنواره فیلم فجر نخواهد داشت.

دو روز گذشته اخبار برنامه ریزی مسئولان جشنواره و وزارت ارشاد مبنی بر رعایت نکات بهداشتی همچون فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک واکسیناسیون دوز سوم در خانه جشنواره منتشر شد.

این در حالی است که در همان روز (دوشنبه ۱۱ بهمن) عکاسان و خبرنگاران نسبت به سالن کوچک نشست های خبری، ازدحام جمعیت و ... اعتراض کردند. اعتراضی که به ثمر نشست و سالن نشست ها را تغییر داد.

چهلمین جشنواره فیلم فجر ، تا ۲۲ بهمن به دبیری مسعود نقاش زاده ادامه دارد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها