{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 11708

امیر بنان تهیه کننده فیلم «ملاقات خصوصی» در گفتگو با ایسنا گفت: من به این تصمیم (حذف سیمرغ مردمی) معترضم! اگر چیزی هم وجود داشته، باید بررسی می‌کردند و الان تنها صورت مساله را پاک کردند. جشنواره نشان داد که ارزشی برای مردم و آرای مردمی قائل نیست و کارش صیانت از حق‌الناس نیست.

به گزارش هنر ام‌روز، امیر بنان ادامه داد: من در این پنج روز گذشته دربرابر ابهاماتی که مطرح شد سکوت کردم. من هم یکی از آن ۲۲ فیلم بودم. امسال هر دو فیلمم (مرد بازنده و ملاقات خصوصی) در جشنواره جزو پرفروشترین فیلم‌ها بود، این واقعاً ناجوانمردانه است که در ۲۴ ساعته آخر، سیمرغ مردمی که ارزشمندترین سیمرغ است را از بین ببرند. سیمرغ گرفتن برایم مهم نیست، مهم این است که می‌دانم «ملاقات خصوصی» ۱۰ روز صدرنشین آرای مردمی بود.

او درباره تخلفاتی که گفته می شود، اتفاق افتاده است توضیح داد: من نمی‌دانم چه اتفاقاتی در حال رخ  دادن بود. اگر آرای تقلبی هم وجود دارد باید بیان شود نه اینکه این اتفاق رخ دهد. من با هیچ کسی مشکل ندارم. اگر سیستم مشکل دارد نباید آن را به آرای مردم تسری بدهید این چه صیانتی است که کلیه رای‌ها را باطل می‌کنید؟!

این‌ تهیه‌کننده دوباره تاکید کرد که «ملاقات خصوصی» جایزه‌اش را از دست مردم گرفته است و ادامه داد: آن سیمرغ بماند برای کسانی که حتی بلد نیستند جشنواره برگزار کنند و از حداکثر ۵۰ هزار رای صیانت کنند. این چه کاری است که جشنواره با خودش و سینما می‌کند. این حق‌الناس است از حق الناس نمی‌توان گذشت. یکسری شائبه مطرح کردند در این چند روز اخیر که بر مبنای هیچ دلیل و سندی نیست. فیلم من چهارم هم می شد، حرفی نمی زدم.
.
تهیه کننده «ملاقات خصوصی» در پایان گفت: نزدیک به دو ساعت است که شماره آقای نقاش‌زاده (دبیر جشنواره فیلم فجر) را می‌گیرم و ایشان پاسخگو نیست. هر کسی ادعایی برای فیلم ما دارد باید اثبات کند. من با هیچکس از دوستان و همکاران مسئله‌ای ندارم اما قاعده را نباید به هم بزنید و اگر از آرا صیانت نشده، باید اثبات شود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها