{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 12016

فهرست نامزدهای جوایز انجمن بازیگران آمریکا در حالی اعلام شد که نام لیدی گاگا، خواننده مشهور و ویل اسمیت و دی‌کاپریو در میان نامزدها دیده می‌شود.

به گزارش هنر ام‌روز، چهارشنبه اعلام شد که بازیگران پنج گروه فیلم نامزدشده، کلیپ‌هایی از فیلم‌های نامزدشده خود را در مراسم جوایز انجمن بازیگران ۲۰۲۲ معرفی خواهند کرد.

بیست و هشتمین دوره جوایز انجمن بازیگران سینما یکشنبه، ۲۷ فوریه برگزار خواهد شد و به صورت همزمان از شبکه TNT و TBS در سانتا مونیکا پخش خواهد شد. این برنامه همچنین برای اولین بار، روز بعد در شبکه اچ‌بی‌او در دسترس خواهد بود.

به نقل از همشهری آنلاین، کیت وینسلت پنجاه و هفتمین جایزه یک عمر دستاورد هنری بنیاد فیلم آمریکا را به هلن میرن بازیگر برنده اسکار و پنج جایزه SAG اهدا خواهد کرد. مجریان دیگر نمایش عبارتند از الکساندرا داداریو، روزاریو داوسون، راس باتلر و ونسا هاجنز، که به‌زودی معرفی می‌شود.

علاوه بر ویل اسمیت بازیگر فیلم شاه ریچارد و لیدی گاگا بازیگر خانه گوچی که برای بازی‌های فوق‌العاده‌شان نامزد نقش‌های اصلی شدند، تروی کاستور بازیگر فیلم کودا و جرد لتو بازیگر خانه گوچی نیز نامزد دریافت بهترین بازیگر نقش مکمل شدند. کیت بلانشت بازیگر فیلم به بالا نگاه نکن نیز برای بازی در فیلم کوچه کابوس نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها