{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 12581

بازیگر مشهور استرالیایی که اکنون در ۵۲ سالگی نیز می‌درخشد روزهایی را به یاد می‌آورند که به او می‌گفتند در ۳۰ سالگی کارش در بازیگری تمام است.

به گزارش هنر ام‌روز، کیت بلانشت، برنده اسکار به یاد آورده است که دوران بازیگری او را در سن ۳۰ سالگی تمام‌شده می‌دانسته‌اند. این بازیگر استرالیایی در مصاحبه با جیسون بیتمن، شان هیز و ویل آرنت در پادکست "اسمارت‌لس" از تجارب خود در صنعت فیلمسازی گفته است.

بلانشت که در سال ۱۹۹۸ نقش "ملکه الیزابت" را در فیلم "الیزابت" (Elizabeth) بازی کرده می‌گوید:‌ "همسرم به من گفت – ضمن اینکه او بسیار پشتیبان من است – اما شان، از نقش "ملکه الیزابت" من نام بردی، این اتفاق افتاد... در سال‌های گمنامی، وقتی فیلمی بازی می‌کردم بال درمی‌آوردم. ۲۵ سالم بود. این بود که همسرم گفت: "خیلی خوب است که این اتفاق برای تو افتاده، [اما] می‌دانی که پنج سال فرصت داری؟ اشکالی ندارد، می‌توانی به تئاتر برگردی.""

بلانشت اضافه می‌کند: "و بنابراین چیزی که همیشه به خودم می‌گفتم این بود، اینکه وقتی فرصتی پیش آمد بازی می‌کنم و پیشه دیگری هست که دوستش دارم و کار اصلی من است و در انتظارم."

به نوشته ۳۰نما، بلانشت که به‌تازگی در "بالا را نگاه نکنید" (Don’t Look Up) "آدام مک‌کی" و "کوچه کابوس" (Nightmare Alley) "گی‌یرمو دل تورو"‌ نقش‌آفرینی کرده، در بخش دیگری از مصاحبه می‌گوید دیدن فیلم‌های خودش "مشقت‌بار" است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها