{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

این «شیشلیک» دیگر کوبیده هم نیست، اکرانش کنید!

این «شیشلیک» دیگر کوبیده هم نیست، اکرانش کنید!
کدخبر : 13081

محمدحسین مهدویان در صحبت‌هایش با اشاره به اینکه فیلمش پروانه نمایش دارد، از اصلاحیه‌های فراوانی که به «شیشلیک» خورده گلایه کرد.

به گزارش هنر ام‌روز، آیین نخستین شب از هفته هنر انقلاب با عنوان «شب سینما و تئاتر» یکشنبه ۲۱ فروردین در حوزه هنری برگزار شد.

محمد حسین مهدویان به همراه محمدرضا منصوری (تهیه‌کننده شیشلیک) و حبیب والی‌نژاد (به عنوان همراه) یک به یک به سراغ مدیران سینمایی می‌رفتند تا بلکه بتوانند مشکلات مربوط به این اثر را برطرف کنند.

محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی در صحبت‌های کوتاهی که با مهدویان داشت، به او پیشنهاد کرد اصلاحات مورد نظر را انجام دهد تا فیلم بدون مشکلی به روی پرده برود.

او چند باری هم به مهدویان تأکید کرد که فعلا تمرکزش را روی اکران «مرد بازنده» بگذارد و خودش را وارد حاشیه نکند.

مهدویان در صحبت‌هایش با اشاره به اینکه فیلمش پروانه نمایش دارد، از اصلاحیه‌های فراوانی که به «شیشلیک» خورده گلایه کرد.

طبق ادعای این کارگردان فیلمش تا کنون ۳۶ اصلاحیه را برطرف کرده اما اخیراً ۲۵ مورد اصلاحی دیگر برای آن در نظر گرفتند.

این در حالی است که فرجی مدعی بود اصلاحیه‌های جدید زیاد نیست و با دو سه مورد کوچک تمام مشکلات برطرف می‌شود.

درحالی که مهدویان بر خلاف فرجی مدعی بود این اصلاحیه‌های جدید از همان دقایق ابتدایی فیلم وجود دارد و به چند مورد خاص مربوط نمی‌شود.

اگرچه این صحبت‌ها با شوخی و خنده همراه بود و خیلی‌ها (از جمله خود کارگردان) با نام فیلم شوخی می‌کردند و به خاطر طولانی شدن روند اعطای مجوز آن را به جای «شیشلیک»، «کوبیده» می‌نامیدند! اما در چهره محمدحسین مهدویان می‌شد ناراحتی را به وضوح دید؛ ناراحتی از عدم اکران فیلمی که دو سال پیش برای آن زحمت کشیده، در جشنواره فیلم فجر به اکران درآمده، پروانه نمایش گرفته است و حالا زیر دست مدیران مختلف در رفت و آمد است تا شاید پس از انجام بیش از ۶۰ اصلاحیه، نهایتا بتواند از آن پروانه استفاده کند.

 

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها