{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 14282

نوید محمدزاده، بازیگر فیلم «برادران لیلا» (Leila's Brothers) سعید روستایی، پیش از اولین اکران این فیلم در جشنواره کن روی فرش قرمز آمد.

به گزارش هنر ام‌روز، پیش از اولین اکران «برادران لیلا» سعید روستایی در جشنواره کن عوامل این فیلم روی فرش قرمز این فیلم آمدند. 

در خلاصه داستان «برادران لیلا»، فیلم دو ساعت و چهل‌وپنج دقیقه‌ای سعید روستایی که از طولانی‌ترین فیلم‌های امسال جشنواره کن است، آمده است: لیلا در ۴۰ سالگی تمام زندگی خود را صرف مراقبت از پدر و مادر و چهار برادرش کرده است. در کشوری که در چنگال تحریم‌های اقتصادی بین‌المللی گرفتار شده است، خانواده دائما با هم بحث می‌کنند و به خاطر بدهی‌ها سرکوب می‌شوند. لیلا در حالی که برادرانش در تلاش برای گذراندن زندگی خود هستند، نقشه‌ای می‌کشد: راه‌اندازی یک تجارت خانوادگی که آن‌ها را از فقر نجات دهد. در حالی که آن‌ها به شدت به حمایت مالی نیاز دارند، لیلا متوجه می شود که پدرشان، اسماعیل، مخفیانه یک میراث خانوادگی (مقداری سکه) را پنهان کرده است. کشف لیلا باعث هرج و مرج در خانواده شکننده آن‌ها می‌شود. با بدتر شدن وضعیت سلامتی پدر، اقدامات هر یک از اعضای خانواده به تدریج خانواده را یک قدم به سمت انفجار نزدیک می‌کند.

497604_597

497605_837

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها