{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

پیرترین ستاره‌های هالیوود که هنوز هم فیلم بازی می‌کنند

پیرترین ستاره‌های هالیوود که هنوز هم فیلم بازی می‌کنند
کدخبر : 14339

ما هر ساله شاهد از دنیا رفتن چهره‌های محبوب هالیوود هستیم، اما هستند کسانی که با وجود سن بالای ۹۰ سال هنوز زنده‌اند و برخی از آنها مشغول فعالیت‌های سینمایی خود هم هستند.

به گزارش هنر ام‌روز، آیا می‌دانستید که بازیگران بسیاری از دوران طلایی هالیوود هنوز هم در هالیوود حضور دارند؟ یا اینکه واقعاً چند بازیگر فعال بالای ۹۰ سال و برخی حتی بالای ۱۰۰ سال زنده‌اند؟ در ادامه مطلب با این ستاره‌های کهنه‌کار هالیوود که هنوز زنده هستند آشنا شوید.

سوفیا لورن

این ستاره سینمای ایتالیایی فعالیت حرفه‌ای طولانی و موفقی داشته است که از اوایل دهه ۵۰ شروع شد. او اکنون ۸۷ سال دارد و هنوز هم کار می‌کند. سوفیا لورن در سال ۲۰۲۰، او در فیلم «زندگی پیش رو» بازی کرد.

4680317

کلینت ایستوود

بازیگر و کارگردان مشهور که کار خود را در اواسط دهه ۵۰ شروع کرد، هنوز هم یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های هالیوود است. این بازیگر نقش‌های ماندگار متعددی در کارنامه خود دارد، از فیلم‌های «هری کثیف» گرفته تا فیلم برنده اسکار «عزیز میلیون دلاری» (۲۰۰۴). او اکنون ۹۱ سال سن دارد.

4680314

اوا ماری سنت

این بازیگر برنده اسکار در ۷۵ سال گذشته در حرفه خود بسیار موفق بوده است. او بیشتر برای نقش‌هایش در «در ساحل» (۱۹۵۴) و «شمال از شمال غرب» (۱۹۵۹) آلفرد هیچکاک شناخته‌شده است. ایوا اکنون ۹۷ ساله است.

4680313

مل بروکس

این بازیگر، نویسنده و تهیه‌کننده در جنگ جهانی دوم حضور داشته که سن او در چهره‌اش هم مشخص است. او که در اواسط دهه ۹۰ زندگی‌اش است و هنوز کار می‌کند، کارش را در اواخر دهه ۴۰ در شو بیز شروع کرد.

4680315

کیم نواک

احتمالاً بازیگر کهنه‌کار فیلم تریلر «سرگیجه» (۱۹۵۸) آلفرد هیچکاک را به خاطر دارید. این بازیگر اکنون ۸۹ ساله است.

4680318

باب نیوهارت

این کمدین و بازیگر مشهور از اولین حضورش در تلویزیون در سال ۱۹۵۹ ما را به خنده انداخته است. اخیراً او در نقش آرتور جفریس/ پروفسور پروتون در سریال «نظریه انفجار بزرگ» و «شلدون جوان»، یا در نقش پاپا الف در فیلم «الف» (۲۰۰۳) بازی کرده است. او اکنون ۹۲ سال سن دارد.

4680311

تیپی هدرن

این بازیگر یکی از بازیگران مورد علاقه آلفرد هیچکاک کارگردان بود که در بسیاری از فیلم‌های او بازی کرد که معروف‌ترین آن‌ها در «پرندگان» (۱۹۶۳) بود. او اکنون ۹۲ ساله است.

4680312

مارشا هانت

بازیگر ۱۰۴ ساله کهنه‌کار از عصر طلایی هالیوود که بیشتر به خاطر بازی در نقش مری بنت در فیلم «غرور و تعصب» (۱۹۴۰) شناخته می‌شود.

4680316

گنا رولندز

این هنرپیشه با جان کاساوتیس کارگردان ازدواج کرده بود و در ۱۰ فیلم او بازی کرد. اگرچه احتمالا بهترین فیلم او را از «دفترچه یادداشت» (۲۰۰۴) به یاد دارید. او حرفه بازیگری خود را در اواسط دهه ۵۰ آغاز کرد و آخرین حضورش روی پرده سینما در سال ۲۰۱۷ بود. او اکنون ۹۱ سال سن دارد.

4680310

کاترین بومونت

بومونت یکی از شناخته‌شده‌ترین صداهای دیزنی است، از جمله صدای آلیس در «آلیس در سرزمین عجایب» (۱۹۵۱) و وندی دارلینگ در «پیتر پن» (۱۹۵۳). او اکنون ۸۳ سال سن دارد.

4680308

آنجلا لنزبری 

او یک بازیگر بسیار موفق است که شروع کارش به اواسط دهه ۴۰ باز می‌گردد. او که در اواسط دهه ۹۰ زندگی خود به سر می‌برد، تاکنون چندین نقش ماندگار بازی کرد است، از جمله در نقش خانم النور شاو ایزلین در «نامزد منچوری» (۱۹۶۲)، و جسیکا فلچر در «قتل، او نوشت» (۱۹۸۴-۱۹۹۶). او اکنون ۹۶ ساله است.

4680325

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها