{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 14533

اکبر عبدی برای چهارمین بار در نقش یک زن و اینبار در فیلمی با عنوان «نقره داغ» از چهارشنبه به سینماها می‌آید.

به گزارش هنر ام‌روز، از چهارشنبه هجدهم خردادماه قرار است چهار فیلم جدید روانه پرده سینماها شود. یکی از این آثار، فیلمی است با نام « نقره داغ» که اکبر عبدی در آن در قامت یک زن ظاهر شده است.

 

این فیلم کاری است از محسن آقاخان که در سال 1399 با عنوان « جنس لطیف» وارد مرحله فیلمبرداری شد و بعد برای اکران نام آن به «نقره داغ» تغییر پیدا کرد.

در این فیلم اکبر عبدی با دخترش المیرا همبازی است و در کنار آن‌ها بازیگران دیگری چون پوریا پورسرخ،نگار عابدی، گیتی قاسمی و … بازی دارند.

اکبری عبدی نخستین بار در فیلم «آدم برفی» در قامت یک زن به ایفای نقش پرداخت. سال ها بعد رضا عطاران در فیلم «خوابم می‌آد» به او بار دیگر نقش یک زن را سپرد.

عبدی در این فیلم در نقش مادر کاراکتر اصلی داستان به ایفای نقش پرداخت و موفق شد به خاطر آن برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شود. این بازیگر بعد از این تجربه در فیلم کمدی «خواب زده» به کارگردانی فریدون جیرانی هم نقش زن را بازی کرد.

قرار است همزمان با اکران فیلم «نقره داغ» فیلم های «هناس» به کارگردانی حسین دارابی، «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی، والدین امانتی به کارگردانی « حسین قناعت» روی پرده سینماها بروند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها