{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 14551

محمود عزیزی بعد از گذشت بیش از ۳۰ سال بازیگری در سینما قصد دارد اولین فیلم سینمایی خود را کارگردانی کند.

به گزارش هنر ام‌روز، این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگویی با ایسنا بیان کرد: زمانی قرار بود فیلم بسازم و حتی متن اولیه‌ای را را هم تصویب کرده بودند امکاناتش را ندادند و اگر در دوره جدید آقای خزاعی فرصتی بدهد و حمایت مالی شوم، دوست دارم فیلم بسازم. البته قبلا چند بار تلاش کرده بودم همیشه نشد و تو ذوقم خورد و کنار رفتم، یعنی از دوره آقایان انوار و بهشتی سعی کردم ولی نشد، سه چهار سال قبل هم اقدام کردم که باز هم نشد ولی باز هم امتحان می‌کنم.

او گفت:‌ داستانی که می‌خواهم بسازم درباره رفاقت و حماقت و ارزش‌های اجتماعی است که ضعیف شده و بقایای آن هنوز در انسان‌ها باقی مانده است.

عزیزی در پاسخ به اینکه دلیل موافقت نشدن با درخواست‌های پیش‌اش برای ساخت فیلم چه بوده؟ گفت:‌ دلیل خاصی نگفتند و اگر می‌گفتند دنبال پاسخش می‌رفتم. من هم خیلی بلد نبودم و نیستم که پیگیری زیادی کنم اما دوست داشتم این نگاه را در داستانی که دارم به تصویر دربیاورم و در این دوره جدید پیگیری می‌کنم.

«جنگ نفت‌کش‌ها»، «لیلی با من است»، «دختری با کفش‌های کتانی»، «متولد ماه مهر»، «بادیگارد»، «معراجی‌ها»، «قلاده‌های طلا» و «چشمهایش» از جمله فیلم‌های این بازیگر در سینما است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها