{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 14823

فیلم کوتاه مرگ یک زندگی به کارگردانی و تهیه کنندگی بهنام مسئله کارگردان جوان شیرازی ساخته شد.

به گزارش هنر ام‌روز، مسئله که در کارنامه فیلمسازی خود مستند ملت قهرمان و فیلم کوتاه‌های رویای مجازی، قضاوت و دوستی با خدا را دارد، در اثر جدیدش به یکی از مشکلات فضای مجازی که بیشتر جوانان درگیر این فضا هستند پرداخته و به موضوعاتی همچون زندگی در رویا و آن چیزی که خود واقعیشان نیستند را در این فضا به تصویر کشیده است.

فیلم کوتاه مرگ یک زندگی از فروردین امسال شروع به پیش تولید کرد و در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ضبط آن در شهر شیراز شروع شد که در این اثر از بازیگران جوان و نخبه شیرازی استفاده شده و همچنین در جهت اهمیت به قشر جوان کلیه تیم تولید این پروژه جوانان شیرازی بودند که در حوزه فیلمسازی و هنر در این شهر فعالیت دارند.

 

کارگردان فیلم کوتاه مرگ یک زندگی با اشاره به روشنگری پیرامون مشکلات و مخاطرات فضای مجازی به ویژه برای جوانان و نوجوانان گفت: برای استفاده صحیح و مفید از هر چیزی باید با محاسن و معایب آن آشنا شده تا گرفتار مخاطرات آن نشویم و این قاعده برای فضای مجازی که امروز جای خود را در زندگی عامه مردم باز کرده، بسیار مهم است.

بهنام مسئله گفت: با توجه به سختی‌ها و مشکلات تولید این فیلم کوتاه،  از تمامی کسانی که در تولید این اثر با ما همکاری داشتند و مارا یاری کردند از جمله خانه فیلمسازان انقلاب اسلامی و معاونت فضای مجازی سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز کمال تشکر را دارم.

لیست عوامل فیلم به شرح زیر می‌باشند:
تهیه کننده و کارگردان: بهنام مسئله
بازیگر نقش: محمد پوریا باقری
دستیار کارگردان: وحید امیدی
منشی صحنه: آیلار رضایی
مدیر تولید: محمد مهدی احمدی
تصویربردار: وحید میرجانی
دستیاران تصویر: جواد دهقانی نیا و سعید ایوبی
عکاس: علیرضا سلمانی
تصویربردار پشت صحنه: امیرحسین عظیمی
هلی شات: حسین رهنورد
طراح گریم: فرناز فتحی زاده
صدابردار: علی مرادزاده
دستیاران صدا: پوریا پورغیاثیان
طراح لباس: شکوفه حلاج
تدوین و تصحیح رنگ: محمد رازدار
تدارکات: بهرام پذیرش

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها