{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

خانم بازیگر با ظاهری که هرگز او را نمی‌شناسید

خانم بازیگر با ظاهری که هرگز او را نمی‌شناسید
کدخبر : 15141

وینسلت در یکی از صحنه‌های «آواتار ۲» هفت دقیقه زیر آب ماند و رکورد شش دقیقه‌ای تام کروز در یکی از صحنه‌های فیلم «مأموریت غیرممکن: ملت یاغی» را شکست.

به گزارش هنر ام‌روز، کیت وینسلت در فیلم «آواتار: راه آب» (Avatar: The Way of Water) با «جیمز کامرون» کارگردان «تایتانیک» (Titanic) همکاری دیگری داشته است. مجله «امپایر» اولین تصاویر از شخصیت «رونال» با بازی وینسلت را رونمایی کرده که به گفته بازیگر برنده اسکار یک «رهبر بی‌باک و عمیقاً متعهد» است. دیگر بازیگران این فیلم «سیگورنی ویور»، «سم ورثینگتون»، و «زویی سالدانا» خواهند بود.

 

وینسلت به «امپایر» می‌گوید: «او قدرتمند است. یک جنگجوست. حتی در مقابل خطرات بزرگ، و نوزادی متولد نشده، به مردمش می‌پیوندد و برای چیزی مبارزه می‌کند که بیش از همه گرامی می‌دارد: خانواده و سرزمینش.»

در خلاصه داستان رسمی «راه آب» آمده است: «زمان وقوع رویدادهای «آواتار: راه آب» بیش از یک دهه پس داستان قسمت اول است و سرگذشت خانواده سالی، رنج‌هایی که تعقیب‌شان می‌کند، مصائبی که برای حفظ امنیت یکدیگر تحمل می‌کنند، پیکارهایی که برای زنده ماندن می‌کنند و تراژدی‌هایی که تاب می‌آورند را روایت خواهد کرد.»

به گزارش ۳۰نما، وینسلت در یکی از صحنه‌های «آواتار ۲» هفت دقیقه زیر آب ماند و رکورد شش دقیقه‌ای «تام کروز» در یکی از صحنه‌های فیلم «مأموریت غیرممکن: ملت یاغی» (Mission: Impossible – Rogue Nation) را شکست. او در سال ۲۰۲۰ به «اینترتینمنت تونایت» گفته بود: «این رکورد حاصل چهار هفته تمرین سخت بود و درون یک مخزن غواصی، درون یک مخزن تمرین. اما بسیار لذت‌بخش بود.

empire-kate-winslet-avatar-2

وینسلت در مورد همکاری مجدد با کامرون به «امپایر» می‌گوید: «من و جیم هر دو آدم‌های کاملاً متفاوتی نسبت به ۲۶ سال قبل شده‌ایم. او آرام‌تر شده و من بدون شک بیش‌فعال‌تر!»

«سم ورثینگتون» در نقش «جیک سالی»، «زویی سالدانا» در نقش «ناوی نیتیری»، «سیگورنی ویور» در نقش «دکتر گریس آگستینن»، «استیون لنگ» در نقش «سرهنگ مایلز کواریچ» در «آواتار ۲» نقش‌های قبلی خود را تکرار می‌کنند در حالی که «کیت وینسلت»، «ادی فالکو» و «وین دیزل» بازیگران جدید چندگانه خواهند بود.

قسمت اول «آواتار» در سال ۲۰۰۹ با ۲.۸۴ میلیارد دلار به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ تبدیل شد. «آواتار ۲» به کارگردانی «جیمز کامرون» در حال حاضر قرار است ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ اکران شود. قسمت‌های بعدی به ترتیب کریسمس سال‌های ۲۰۲۴، ۲۰۲۶ و ۲۰۲۸ اکران خواهند شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها