{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 15874

یک کارگردان با طرح این پرسش که چرا یک بازیگر باید ۳ میلیارد تومان دستمزد بگیرد؟ تصریح کرد: برای نجات سینما سلبریتی‌ها را کنار بگذاریم!

به گزارش هنر ام‌روز،  مهدی صباغ‌زاده کارگردان و تهیه‌کننده سینما در گفت‌وگو با میزان گفت:از نظر من اگر می‌خواهیم سینما را نجات دهیم، کارگردانان باید دست از سر بازیگران معروف و چهره بردارند، بازیگر تازه‌ نفس به سینمای کشور اضافه کنند تا هم هزینه‌های تولید کاهش یابد و هم اینکه مخاطب با چهره‌های تازه آشنا شود.

وی افزود: متأسفانه امروز برای تولید یک فیلم بازیگران معروف بیش از دو یا سه میلیارد تومان دستمزد می‌خواهند، ما چرا باید چنین پول‌هایی را خرج این بازیگران کنیم، بازیگرانی که حتی آثارشان در گیشه نمی‌فروشد.

صباغ‌زاده بیان کرد: اینها فقط پول درآوردن بلدند و دیگر هیچ. وضعیت سینمای امروز نشان می‌دهد که به جز چند کمدی سطحی سایر آثار نمی‌فروشند و این یعنی روند فیلم‌سازی و به‌طور کلی سینما روند درستی نیست.

وی تأکید کرد: اگر می‌خواهیم سینما را از این وضعیت ناامید‌کننده خلاص کنیم باید سلبریتی‌ها را رها کرده و به سراغ نسل جوان برویم، سینما بیش از هر چیز نیازمند نگاه تازه است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها