{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

«تام کروز» برای فیلم تازه‌اش به فضا می‌رود !

«تام کروز» برای فیلم تازه‌اش به فضا می‌رود !
کدخبر : 16410

تام کروز قصد دارد برای فیلم بعدی خود به فضا سفر کند.

به نظر می‌رسد پرش از بلندترین برج دنیا و یا پرواز در آسمان‌ها با یک جت جنگی واقعی برای تام کروز، ستاره سرشناس هالیوود، کافی نیست و او تصمیم دارد برای فیلم سینمایی جدیدش به ایستگاه فضایی بین‌المللی سفر کند وخارج از ایستگاه فضایی بین‌المللی راه برود! این اتفاق رکوردی باورنکردنی را برای او ثبت خواهد کرد.

تام کروز و ضبط یک فیلم در ایستگاه فضایی بین‌المللی

تام کروز همواره به این که بسیاری از بدل‌کاری‌های فیلم‌های سینمایی را خودش انجام می‌دهد، شهرت داشته است. با این حال هیچ یک از ماجراجویی‌های او به اندازه سفر به فضا جذاب نبوده‌اند و این کار می‌تواند گل سرسبد بدل‌کاری‌های او باشد!

در صورتی که این اتفاق واقعا رخ بدهد، تام کروز به نخستین فرد غیر فضانوردی تبدیل می‌شود که به فضا سفر کرده و در ارتفاع ۴۵۰ کیلومتری از سطح زمین قدم می‌زند!

 رییس کمپانی یونیورسال، دانا لانگلی، پیش از این در مصاحبه‌ای عنوان کرده بود که این کمپانی به زودی پروژه عظیمی را کلید خواهد زد که در آن تام کروز قادر خواهد بود راه رفتن در فضا را هم به لیست بلندبالای افتخارات خود اضافه کند.

علاوه بر این، در سال ۲۰۲۰ هم جیم برندستین، رییس وقت ناسا، تایید کرده بود که ناسا قرار است با همکاری کمپانی یونیورسال فیلمی را بر روی ایستگاه فضایی بین‌المللی بسازد.

تام کروز فضا

بنا به اطلاعات ناسا، از سال ۱۹۹۸ تا به امروز، فضانوردان ۲۵۳ بار از ایستگاه فضایی بین المللی خارج شده‌اند. البته تمامی این موارد توسط افرادی خبره و دوره‌دیده انجام شده بودند. یکی از مشهورترین افراد در این زمینه، سامانتا کریستوفورتی است که رکورددار طولانی‌ترین پیاده‌روی فضایی در اروپا به شمار می‌رود.

تام کروز پیش از این بدل‌کاری‌های فراوانی انجام داده و برای انجام آن‌ها دوره‌های فراوانی دیده است. با این وجود، اگر این اتفاق رخ دهد، تام کروز نام خود را در تاریخ جاودانه خواهد کرد.

البته در خصوص جزئیات بیشتر این پروژه هیچ گونه اطلاعاتی در دست نیست. بنابراین نام، توضیحات و جزئیات این فیلم هنوز مشخص نشده است. یونیورسال هنوز هیچ توضیح رسمی در خصوص این پروژه بزرگ منتشر نکرده است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها