{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

پنج تا قدرتمند‌ترین «ابرقهرمانان زن» مارول

پنج تا قدرتمند‌ترین «ابرقهرمانان زن» مارول
کدخبر : 16485

در میان صدها ابرقهرمان مختلف، قصد داریم تا به برخی از قوی‌ترین و بهترین ابرقهرمانان زن مارول که تاکنون در کمیک‌ها حضور داشته‌اند بپردازیم.

تعداد زیادی از قوی ترین شخصیت‌ها در مارول، شامل زنان می‌شوند. قدرتمندترین زنان مارول شامل بهترین اعضای انتقام جویان نظیر بیروه سیاه و کاپیتان مارول، تا اعضای مردان ایکس نظیر روگ و یا جین گری می‌شوند. 

ابرقهرمانان زن در کمیک‌های مارول نقش بسیار پررنگی را ایفا می‌کنند و تعداد زیادی از آن‌ها تا به حال در دنیای سینمایی مارول به تصویر کشیده شدند. در این نوشتار قصد داریم تا برترین ابرقهرمانان زن در کمیک های مارول را به شما معرفی کنیم.

ام (M)

بهترین ابرقهرمانان زن مارول

بهترین ابرقهرمان های مونث مارول

اغلب قدرت فوق‌العاده مونه سنت کروکس به دلیل تمام قدرت‌های دیگری که دارد دست کم گرفته می‌شود. او که اعلب با عنوان ام یا M شناخته می‌شود،‌ عضو مردان ایکس است. این شخصیت با وجود قدرت‌های ذهنی، به قدرت‌های دیگری نیز نظیر سرعت بسیار زیاد تسلط دارد. او حتی می‌تواند گلوله‌ها را در هوا بگیرد.

 

 

 
مونه سنت کروکس یکی از قوی ترین ابرقهرمانان زن مارول است که حتی توانسته بود در یک بازه زمانی، او بدون شکست خوردن با شی هالک مبارزه کرد. البته که نبرد آن‌ها یک پیروزی کامل نداشت، اما او بلافاصله درخواست مبارزه‌ای مجدد کرد.

 

 

سایکلاک 

بهترین ابرقهرمانان زن مارول

وقتی مردم به بتسی برادوک فکر می‌کنند، بیشتر به یاد توانایی‌های روانی و البته چاقوی فانتزی دارای انرژی او می‌افتند. اما سایکلاک حتی قدرت‌های کاپیتان بریتانیا را نیز داشته و درحال حاضر این لقب را در کمیک‌ها به دوش می‌کشد.

 

اگر او به اندازه برادرش برایان برادوک قوی باشد، بدین معناسا که او می‌تواند تا 90 تن وزنه را بلند کند. این یعنی بتسی یکی از قوی ترین ابرقهرمانان زن مارول در گروه مردان ایکس است.

 

 

روگ

بهترین ابرقهرمانان زن مارول

روگ می‌تواند به سادگی و تنها با لمس هر شخص،‌ قدرت‌های او را به دست آورد. البته که این قدرت دائمی نیست،‌ اما او یک بار توانست با لمس کاپیتان مارول، قدرت‌های او را برای زمانی طولانی حفظ کند. هرچند که او با این کار، توانست بخشی از خاطرات و شخصیت کارول را نیز با این کار به دست آورد.

در یک بازه زمانی دیگر،‌ روگ به قدرت‌های مرد شگفت انگیز نیست دست یافت. لحظاتی که روگ قدرت دیگر اشخاص را دریافت می‌کند، تبدیل به یکی از بهترین ابرقهرمان های زن مارول در مردان ایکس می‌شود و هرکسی جلودار او نیست.

آمریکا چاوز

بهترین ابرقهرمانان زن مارول

شخصیت آمریکا چاوز از دنیایی آمده است که سرشار از قدرت‌های مافوق بشری است. درواقع چیزی جز ابرقهرمان‌ها در دنیای او زندگی نمی‌کنند. این باعث می‌شود که آمریکا چازو یک پکیج کامل از قدرت‌های متنوع و شگفت انگیز را به همراه داشته باشد.

آسیب ناپذیری، سرعت بالا و قدرت مبارزه بسیار زیاد، از جمله مواردی است که آمریکا از آن‌ بهرمند است. هرچند که تاکنون کسی او را در قدرت کامل ندیده است. همچنین دیده اشت که آمریکا چاوز می‌تواند به سادگی آزگاری‌ها را نابود کند.

جین فاستر

بهترین ابرقهرمانان زن مارول

زمانی که جین فاستر برای اولین بار پتک ثور  را بلند کرد،‌ تبدیل به مایتی ثور شد. او با قدرتی که به تازگی به دست آورده بود قادر شده بود تا حتی بیش از 100 تن را به سادگی بلند کند. البته که این تنها بخشی از قدرت او بود و ایجاد صاعقه از دیگر قدرت‌های ثور محسوب می‌شد که به جین فاستر رسیده بود.

قدرت جین فاستر زمانی که توانایی کنترل میولنیر را از دست داد و در عوض به یک والکری تبدیل شد، او را کمی ضعیف‌تر کرد. اما او همچنان یکی از بهترین ابرقهرمان های مونث مارول محسوب می‌شود. 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها