{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

چرا در وقت ناامیدی باید انیمه تماشا کنیم؟

چرا در وقت ناامیدی باید انیمه تماشا کنیم؟
کدخبر : 16528

انیمه‌ های ژاپنی طرفداران زیادی در سرتاسر جهان دارند.

تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا انیمه‌های ژاپنی برای بسیاری از بزرگ‌سالان هم خیلی جذابند؟ دلایل بسیار زیادی وجود دارد از جکله داستان، فضای بصری، شخصیت‌های جذاب و... . همین جذابیت‌ها این آثار است که آن‌ها را به گزینه‌ی مناسبی برای تماشا در روزهای ناامیدی و ناراحتی تبدیل می‌کند. این انیمه ها علاوه بر جذابیتهای بصری مفاهبم مهم و ارزشمندی را درباره زندگی به ما می‌آموزند. 

تماشای انیمه‌ روشی برای سپری‌کردن روزهای سخت است

همه ما در زندگی روزهای سخت را هم تجربه کرده‌ایم. شما هم حتما بعضی از روزها حوصله سروکله‌زدن با هیچ‌کس و هیچ چیزی را ندارید. یکی از بهترین کارهایی که در این روزها می‌توانیم انجام بدهیم، تماشای انیمه‌ است. انیمه‌ها در هر ژانری که فکرش را بکنید ساخته شده‌اند. فرقی نمی‌کند در چه حالی باشید، حتما انیمه‌ای متناسب با حال و هوایتان پیدا می‌کنید. تماشای انیمه‌ها روشی خیلی خوب برای سپری‌کردن روزهای سخت است. حتما این روش را امتحان کنید.

 انیمه‌بین‌ها کازپلی (Cosplay) دارند

آخرین دلیلی که باعث می‌شود انیمه‌بین‌ها از زندگی رضایت بیشتری داشته باشند، کازپلی است. کازپلی یا کاسپلی چیزی شبیه هالووین است با این تفاوت که زمان خاصی ندارد. کازپلی یعنی طرف‌داران انیمه، کتاب کمیک یا حتی طرفداران فیلم و سریال‌ها دور هم جمع می‌شوند و شبیه شخصیت‌های محبوبشان لباس می‌پوشند و سعی می‌کنند رفتار و گفتار آنها را تقلید کنند.

انجام کازپلی باعث می‌شود انیمه‌بین‌ها از زندگی رضایت بیشتری داشته باشند، چون معمولا این کار را همراه کسانی انجام می‌دهند که مثل آنها فکر می‌کنند. همه دور هم جمع می‌شوند و مثل شخصیت‌های خیالی محبوبشان لباس می‌پوشند. این کار نه‌تنها سرگرم‌کننده است، بلکه موجب افزایش حس همبستگی و اتحادشان هم می‌شود. کازپلی باعث می‌شود انیمه‌بین‌ها بفهمند که تنها نیستند. همین یک دلیل برای شادتر بودنشان کافی نیست؟

 

فیلم خارجی

 

انیمه‌بین‌ها اغلب مفاهیم ارزشمندی را یاد می‌گیرند

بیشتر وقت‌ها موضوع انیمه‌ها واقعی نیست، اما این کارتون‌های جذاب مفاهیم ارزشمند انسانی را به بینندگان خود یاد می‌دهند. مثلا انیمه کیمیاگر تمام فلزی درباره مفاهیمی مانند صمیمیت، مرگ و تباهی است. انیمه هنر شمشیرزنی آنلاین هم مسئله درک ما از واقعیت را مطرح می‌کند.

bhyjyu7wcwlj

 

انیمه‌بین‌ها می‌دانند که هیچ‌چیز غیرممکن نیست

انیمه‌ها همیشه می‌توانند شما را شگفت‌زده کنند. وقتی انیمه تماشا می‌کنید، باید منتظر باشید که ناگهان همه‌چیز دگرگون شود. ممکن است ناگهان همه‌چیز بهتر یا حتی بدتر شود. شاید شما از این موضوع تعجب کنید، اما هیچ‌چیز برای انیمه‌بین‌های حرفه‌ای عجیب نیست. آنها از یک چیز مطمئن هستند: در انیمه‌ها هیچ‌چیز غیرممکن نیست.

 

فیلم خارجی

 

انیمه‌بین‌ها با «عجیب‌وغریب‌بودن» مشکلی ندارند

احتمالا فکر می‌کنید انیمه‌بین‌ها کمی عجیب‌وغریب هستند، اما اگر شما هم انیمه‌ای جذاب ببینید نظرتان عوض می‌شود. به‌نظر انیمه‌بین‌ها اشکالی ندارد که بقیه آنها را غیرعادی خطاب کنند، چراکه همه انیمه‌بین به دنیا نمی‌آیند. بسیاری از همین انیمه‌بین‌های حرفه‌ای هم قبلا فکر می‌کردند که انیمه‌ها عجیب‌وغریب هستند. انیمه‌بین‌ها عادت دارند بقیه آنها را عجیب‌وغریب بدانند، حتی بسیاری از آنها دوست دارند که این‌طوری خطاب شوند.

فیلم خارجی

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها