{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

انتشار تصاویر جدید از «جانی دپ» در نقش «لوئی شانزدهم»

انتشار تصاویر جدید از «جانی دپ» در نقش «لوئی شانزدهم»
کدخبر : 16583

تصاویر جدید از جانی دپ در فیلم Jeanne Du Barry منتشر شد.

«جانی دپ» پس از پیروزی بر «امبر هرد» در دادگاه افترازنی ویرجینیا، به چند فیلم پیوست و بازگشت خود به هالیوود را آغاز کرد. یکی از این پروژه‌ها فیلم تاریخی «ژان دو باری» کارگردانی «مایون» است که تصاویر جدیدی از آن رونمایی شده. «پرمیر» فرانسه این تصاویر را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است.

دپ در فیلم «ژان دو باری» نقش «شاه لوئی پانزدهم» را بازی می‌کند و مایون علاوه بر کارگردانی در نقش اصلی ظاهر خواهد شد. نتفلیکس امتیاز پخش این فیلم در فرانسه را خریداری کرده است.

این تصاویر در حالی منتشر شده است که هفته پیش گزارش شد مایون و دپ در محل فیلمبرداری با یکدیگر درگیر شده‌اند. «برنار مونتیل» بازیگر فرانسوی پیش‌تر گفته بود: «سروصداهایی از محل فیلمبرداری شنیدم، اتفاقات خیلی جدی. [دپ] بازیگر فوق‌العاده‌ای است وقتی که برای فیلمبرداری حضور پیدا می‌کند، اما گاهی در ساعت شش صبح وقتی همه عوامل آماده‌اند، هیچ اثری از او نیست. این است که البته مایون کارگردان فیلم خشمگین می‌شود، و روز بعد اوست که حضور پیدا نمی‌کند. جانی دپ آماده اما فیلمساز آنجا نیست. این هفته تمام می‌شود، [اما] به شکل خیلی خیلی بدی ادامه دارد. به‌هیچ‌وجه با هم سازش نمی‌کنند؛ همیشه سر یکدیگر فریاد می‌زنند.»

«ژان دو باری»‌ اولین فیلم بلند دپ پس از سه سال و در پی پیروزی حقوقی بر همسر سابقش «امبر هرد» در دادگاه افترازنی ویرجینیا است. او از سال ۲۰۲۰ و فیلم «میناماتا» (Minamata) در فیلم بلندی بازی نکرده بود. دپ ۶۰ ساله علاوه بر فیلم «ژان دو باری» فیلم بیوگرافیکال «مودیلیانی» (Modigliani) را کارگردانی خواهد کرد.

داستان این درام جاه‌طلبانه برداشت آزادی از زندگی دو باری است. این زن جوان در فقر زاده شد و در طبقه کارگر رشد کرد اما ذکاوتش او را به از نردبان طبقات جامعه بالا برد تا به یار محبوب «لوئی پانزدهم» تبدیل شود. «بنجامین لاورن»، «پی‌یر ریچارد»، «ملویل پوپو»، «نوئمی لووفسکی»، «پاسکال گرگوری» و «ایندیا هر» دیگر بازیگران فیلم خواهند بود. «ژان دو باری» ششمین فیلم بلند «مایون» است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها