{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

جیمز کامرون: لئوناردو دی‌کاپریو فیلم Titanic را ملال‌آور می‌دانست!

جیمز کامرون: لئوناردو دی‌کاپریو فیلم Titanic را ملال‌آور می‌دانست!
کدخبر : 16608

کامرون می‌گوید: «باید واقعاً دست او را می‌پیچاندم تا در آن فیلم بازی کند.»

فیلم «تایتانیک» یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های کارنامه «لئوناردو دی‌کاپریو» است اما او پیش از فیلمبرداری تمایلی به نقش‌آفرینی در آن نداشته است. «جیمز کامرون»  کارگردان فیلم در مصاحبه با «پیپل» می‌گوید دی‌کاپریو این فیلم را «ملال‌آور» می‌دانسته است.

کامرون می‌گوید: «نمی‌خواست نقش اول مرد باشد. باید واقعاً دستش را می‌پیچاندم تا در آن فیلم بازی کند. او نمی‌خواست بازی کند. فکر می‌کرد ملال‌آور است. وقتی او را به این درک رساندم که اتفاقاً چالش دشواری است آن نقش را پذیرفت.»

کامرون پیش‌تر گفته بود که دی‌کاپریو در ابتدا حاضر نشده برای «تایتانیک» آزمون بازیگری بدهد. «کیت وینسلت» از قبل نقش رز را به دست آورده بود و کامرون تمایل داشت در یک صحنه به صورت آزمایشی دی‌کاپریو را در مقابل وینسلت ببیند.

کامرون گفته بود: «دوربین را آماده ضبط ویدیو کرده بودم. لئو نمی‌دانست که قرار است تست بدهد. تصور می‌کرد که جلسه دیگری است برای ملاقات با کیت. بنابراین گفتم: «بسیار وب، به اتاق مجاور می‌رویم، و جملاتی را اجرا می‌کنیم و من ضبطشان می‌کنم.» او گفت: «منظورتان این است که فیلمنامه‌خوانی می‌کنم؟» گفتم: «بله.» گفت: «من فیلمنامه‌خوانی نمی‌کنم.» دستش را فشردم و گفتم: «متشکرم که آمدید.»»

کامرون به یاد می‌آورد که پس از راضی شدن دی‌کاپریو تردیدهایش را برطرف کرده است: «[دی‌کاپریو] به جک تبدیل شد و [چهره] کیت روشن شد و آن‌ها وارد شدند و او صحنه را بازی کرد. ابرهای تیره باز شدند، پرتویی از نور آفتاب فرود آمد و جک را روشن کرد. گفتم: «خیلی خوب، او همان پسری است که می‌خواهم.»»

«تایتانیک» به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد اکران از ۱۰ فوریه دوباره به سالن‌های سینما بازمی‌گردد.

منبع : وبسایت 30nama news

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها