{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کلکسیون عجیب خنجرهای «آنجلینا جولی»

کلکسیون عجیب خنجرهای «آنجلینا جولی»
کدخبر : 16655

 سلبریتی ها هم گاهی مثل ما سال های زیادی را صرف جمع آوری چیزهای مورد علاقه شان می کنند. تنها تفاوت آنها با ما این است که می توانند هزاران دلار صرف این کار کنند. «انجلینا جولی» بازیگر مشهور هالیوود یکی از سلبریتی‌هایی است که علاقه مندی عجیبی برای کلکسیون خود دارد. 

 «جولی» علاقه زیادی به چاقو ، بازی با آن و پرتاب نمایشی آن دارد. گذشته از کلکسیون بزرگی که از انواع چاقو، خنجر و قمه دارد ، در نوجوانی با چاقویی زیر بالش می خوابید که برای او حکم عروسک را داشت ! هر چند قبل از خواب به جای دعا ، زمانی را صرف تمیز کردن چاقوهایش هم می‌کرد.

او حتی مادرش را هم در آغوش نمی‌گرفت و از کودکی از این حرکت فراری بود. به گفته خودش زمانی که کسی او را در آغوش می‌گرفت مجبور بود نفسش را حبس کند.در سال 2000 با «بیلی باب تورنتون»‌ازدواج کرد . آنها زوج عجیبی بودند و خواسته های خود را با خون دیگری روی بدن طرف مقابل می‌نوشتند!

 

 

فیلم خارجی

او عاشق اسلحه و تیراندازی با آن است و در صف مخالفان کاربرد عمومی اسلحه قرار ندارد. در سال 2012 «برد پیت» با اتکا به این خواسته «جولی» اسلحه ای 400 هزار دلاری با بُرد بالا برای او خرید.به موسیقی راک متالیکا علاقمند است.  اولین ازدواج رسمی «جولی» با «جانی میلر» همبازی اش در فیلم «هکرها» در سال 1996 بود.

در نوجوانی علاقه زیادی به امور دفن داشت و پس از گذراندن دوره ای در این زمینه مدرک گرفته است.برادرش هم مثل او عجیب است و جولی او را به عنوان دومین فرد تأثیرگذار زندگی اش معرفی می کند.جولی اولین ستاره ای است که برای سفر به فضا نام نویسی کرد.اوگواهینامه هواپیمای یک موتوره دارد و به پرواز با کایت هم علاقه دارد.در طول فیلمبرداری مهاجمان معبد در کامبوج او به عنوان شهروند کامبوجی معرفی شد و فرزندی از کامبوج پذیرفت.

 

فیلم خارجی

 

در سال ۲۰۰۸، جولی در مصاحبه‌ای اظهار کرد که وقتی ۱۱ یا ۱۲ سال داشت، مادرش او را با خود برد تا اولین خنجرهای خودش را بخرد و خود جولی هم عشق به خنجرها را برای فرزندانش به ارث گذاشته. جولی گفته او و همسر سابقش، برد پیت، برای پسرشان مادوکس چند خنجر خریده بودند، گرچه او خاطرنشان کرده بود که هیچ‌کدام خنجرهای مادوکس تیز نیستند.

 

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها