{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

«مارال فرجاد» با انتشار عکسی از سرطان می‌گوید

«مارال فرجاد» با انتشار عکسی از سرطان می‌گوید
کدخبر : 16719

مارال فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون که سال گذشته به بیماری سرطان مبتلا شد مصاحبه ای راجع‌به بیماری اش انجام داد و آن را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

مارال فرجاد و سرطان مدتهاست که باهم دست و پنجه نرم می کنند و این بازیگر زن ایرانی، با تمام قدرت سعی در شکست بیماری اش دارد که قطعا اراده قوی او، عاملی برای موفقیتش خواهد بود.

دختر جلیل فرجاد و خواهر مونا فرجاد بازیگر، که پس از درگذشت مادرش شفاف تر از بیماری اش با مخاطبان فضای مجازی گفت، پس از طی یک دوره مبارزه با بیماری در شرایطِ بهتری قرار گرفت. 

این بازیگر چندی قبل با خبرنگارِ مجله‌ی گِلَمورمصاحبه کرده بود، این بار سوژه گفتگوی مجله NOKLAPJA قرار گرفت.

مارال فرجاد هنرمند محبوب در این مصاحبه از بیماری و امید او به بهبود سخن گفته تا امید وانگیزه را در بیماران مبتلا به سرطان افزایش دهد. او در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکسی نوشت:

بخشی از مصاحبه ی من با خبرنگار این مجله (Koronczay Lili)از زبان خودشان:

عکس های که ازش دیده بودم مو نداشت، از زیبایی نفسم بند می یاد منتظر یک زن خیلی مریض بودم که بیاد. ولی به جای اون یک دختر بیگناه از در وارد می شود صورت معصوم و موهای کوتاه و حالت دار اون روی صورتش هست. حرکتش ارام است. رنگ چشمش به رنگ قهوه‌ای‌ گردویی.

با احتیاط به دور و بر نگاه میکند. و آهسته روی صندلی مینشیند. یادم می یاد عکس های که ازش دیده بودم مو نداشت، بدون مژه ونگاه خسته، و در واقع مثل یک موجود بی پناه بنظر می رسید واز همه اینا امروز هیچ نشانی نیست. در صورتیکه اون عکس فقط ممکنِ حدودا برای8 ماه پیش باشه.

انگار جایی دیگری ایستاده،در واقع بین مرز باریک زندگی و مرگ وانگار که از میان یک دیوارشیشه ای به ما پیام میده که امید هست. ولی دردی که در چشمانش دیده میشه نشون میده، درستکه بدنش درحال بهبودی هست.ولی هنوز در روحش رنج ها و زخم ها ی هست که هنوز بهبودی پیدا نکردن.

خودش میگه:اوایل که شیمی درمانی رو انجام میدادم همش میگفتم چرا من؟؟؟؟

ولی وقتی که شرایط رو پذیرفتم شروع کردم در مورد این بیماری تحقیق کردن.خیلی از هنرمندها رو پیداکردم که از این بیماری مردن،ولی اون موقع به فکرم نمی رسید که مابیشتر درمورد ادم های که ازاین دنیا می روند اخبار می شنوین ولی اون هایی که زنده می مونن و سالم میشن اخباری نمی شنوین.

در حالیکه درصدی که سالم میشن بیشتر از ادم های که می میرن. میشه گفت 80 درصد خوب میشن و زنده می مونن….و همین موضوع باعث شد وقتی در روند بهبودی قرار گرفتم. گفتم وقتش که ادم ها بگم، به‌خصوص اونهایی که مثل من مریض شدن که واقعا امید هست و میشه خوب شد. چون اون موقع وقتی می دیدم کسی خوب شده، امید وانگیزه خوب شدن در من صدبرابر می شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها