{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 4206

سه مجموعه بزرگ سینماهای زنجیره ای در آمریکا «AMC»، «Regal»، «Cinemark» به تازگی اعلام کردند که از این پس استفاده از ماسک برای کسانی که واکسیناسیون کامل را انجام داده باشند، در حین تماشای فیلم اجباری نخواهد بود. با این وجود تمامی کارکنان این سینماهای زنجیره ای همچنان ملزم به استفاده از ماسک هستند و افرادی که هنوز به طول کامل واکسینه نشدند، تنها در هنگام صرف غذا و نوشیدنی می توانند ماسک خود در فضای سربسته بردارند.

هنرام‌روز: این سینماهای زنجیره ای همچنان سایر پروتکل های بهداشتی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا از جمله رعایت فاصله اجتماعی و همچنین نمایش فیلم با ظرفیت محدود در سالن‌ها نمایش را اعمال خواهند کرد. 

«AMC» که بزرگترین سینمای زنجیره ای در سراسر جهان محسوب می شود، ژوئن سال گذشته با اعلام بازگشایی بدون اجباری کردن استفاده از ماسک حواشی و انتقادات فراوانی را برانگیخت و با افزایش این انتقادات ناگزیر به اجباری کردن ماسک در سالن های سینمای شد. 

«آدام آرون» گفته بود به سبب این که نمی خواهد وارد مجادلات سیاسی شود، سینماها را بدون اجبار به استفاده از ماسک بازگشایی کرده است.  دو ایاالت کالیفرنیا و لس آنجلس به عنوان دو قطب بازار سینمایی آمریکا تاکنون به ترتیب ۵۶ و ۵۵ درصد از جمعیت خود را به صورت کامل در مقابل ویروس کرونا واکسینه کرده اند. 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها