{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 4761

فیلم کوتاه «ده-سی و پنج» به کارگردانی یاسر برزگر و نویسندگی محبوبه رابطیان به مراحل پایانی تولید رسید.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری برنا، بهروز معاونیان صدابردار و صداگذار، صداگذاری فیلم کوتاه ده_ سی و پنج به کارگردانی یاسر برزگر و نویسندگی محبوبه رابطیان و تهیه کنندگی محبوبه رابطیان و مرجان علی عبدی را انجام داد. برزگر پیش از نیز با بهروز معاونیان در فیلم کوتاه «رام» همکاری داشت  که در چندین جشنواره خارجی نامزد و برنده جایزه شد.

همچنین بایرام فضلی که در جشنواره درامرز رومانی و تی ئته برزیل جایزه بهترین فیلمبرداری را برای فیلم "رام" دریافت کرده بود. در دومین همکاری خود با یاسر برزگر فیلمبرداری فیلم کوتاه " ده_سی و پنج" را بر عهده داشت. این فیلم تیر ماه امسال با نقش آفرینی عقیل بهرامی،  میثم امیرزاده، امیرحسین غلامی نیکچه، دینا نوری، عباس سفاهین در جنوب شهر تهران فیلمبرداری شد.

در خلاصه داستان ده_سی و پنج آمده که : دختر بچه ای با اورژانس تماس می گیرد، امدادگران به محل اعزام می شوند،خانه ای در کوچه پس کوچه های جنوب شهر، اما اتفاقاتی در خانه افتاده که...

دیگر عوامل این فیلم عبارتند از : پریسا افخمی عکاس ،آذر تجلی مشاور کارگردان و منشی صحنه، فرزان معاونیان صدابردار، اشکان مزین فر دستیار صداگذار، آرزو خانجانی  دستیار و برنامه ریز، نوید منصور قناعی تدوین، فیروزه پرچمی طراح گریم، اشکان  اصغرزاده موسیقی، معین نجاری دستیار یک تصویر، آرمین عبرتی و میلاد کریمی دستیاران نور، عباس نیسی مسئول فنی دوربین همچنین اشکان افشار طراح صحنه، محمد رضا محمدی زاده مدیر تولد، حسین مفید دستیار تولید هستند.

فیلم کوتاه «ده_سی و پنج» آماده حضور در جشنواره های بین المللی است و کمپانی فرِست اسکرین با مدیریت خانم سولماز اعتماد پخش فیلم کوتاه رام را برعهده دارد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها