{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 4816
خبرنگار:

نت‌فلیکس اولین تریلر رسمی بخش اول از فصل پنجم و پایانی سریال «خانه کاغذی» (La Casa de Papel) یا «سرقت پول» (Money Heist) را منتشر کرد. این شبکه پیش از این اعلام کرده بود که فصل پنجم این سریال در دو بخش منتشر خواهد شد به پایان می‌رسد.

هنرام‌روز: بر روی تریلر جدید صدای «توکیو» با بازی «اورسلا کوربرو» با لحنی تلخ به گوش می‌رسد و وعده پایانی کوبنده را می‌دهد. او می‌گوید: «صدها ساعت محبوس، گرفتار، در آستانه کشته شدنیم و یکی از بهترین دوستانمان را از دست داده‌ایم، گویی صد سال گذشته است.»

درباره خلاصه داستان فصل پنجم گفته شده است: «گروه در بانک اسپانیا به مدت بیش از ۱۰۰ ساعت گرفتار شده‌اند. آن‌ها موفق شده‌اند لیسبون را آزاد کنند اما تلخ‌ترین لحظات انتظارشان را می‌کشد چرا که یکی از اعضای خود را از دست داده‌اند. پروفسور توسط سی‌یرا دستگیر شده و برای اولین بار، نقشه فراری ندارد.»

نت‌فلیکس اعلام کرده است که فصل چهارم «خانه کاغذی» در ۲۸ روز اول انتشار توسط ۶۵ میلیون خانوار دیده شده است. سال گذشته گزارش شد که نت‌فلیکس در حال کار بر روی اقتباسی کره‌ای زبان این سریال پربیننده است.

چند هفته قبل با انتشار تریلری اعلام شد که بخش اول از فصل پنجم ۳ سپتامبر ۲۰۲۱ (۱۲ شهریور ۱۴۰۰) و بخش دوم از فصل پنجم ۳ دسامبر ۲۰۲۱ (۱۲ آذر ماه ۱۴۰۰) پخش خواهد شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها