{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5064

لئوس کاراکس به‌تازگی در مصاحبه با "یو‌اس‌ای تودی" تأیید می‌کند که در "آنت" نقشی را برای "ریحانا" نوشته بوده است.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری ایران آرت، در سال ۲۰۱۷ گزارش شد که "ریحانا" در فیلم موزیکال "آنت" (Annette) به کارگردانی "لئوس کاراکس" به "آدام درایور" ملحق شده است. در آن زمان "ورایتی" نوشت که یکی از ایده‌های مطرح شده به پخش‌کنندگان آمریکایی حضور "ریحانا" در فیلم بوده و تهیه‌کنندگان نیز در جشنواره فیلم برلین اعلام کردند که این خواننده در فیلم نقش‌آفرینی خواهد کرد. نمایندگان "ریحانا" فوراً این گزارش را تکذیب کردند و گفتند این خواننده در فیلم بازی نمی‌کند.

کاراکس به‌تازگی در مصاحبه با "یو‌اس‌ای تودی" تأیید می‌کند که در "آنت" نقشی را برای "ریحانا" نوشته بوده و در صحنه‌ای از فیلم این خواننده اجرای کوتاهی به همراه شخصیت اصلی که یک نوزاد با استعداد خوانندگی عجیب است داشته، اما "ریحانا" این پیشنهاد را نپذیرفته است.

کاراکس می‌گوید: "نقش کوچکی بود که مشخصاً برای او نوشته شده بود. قرار بود نقش خودش را بازی کند. وقتی "آنت" نوزاد معروف می‌شود، اجرایی مشترکی میان عروسک و ریحانا شکل می‌گیرد. اما بعد ریحانا احساس می‌کند که این نوزاد همه نگاه‌ها را به سمت خود می‌کشد."

به گزارش 30نما، "آنت" در جشنواره کن امسال اکران شد و تحسین اغلب منتقدین را در پی داشت. "آدام درایور" در فیلم نقش یک استند-آپ کمدین و "ماریون کوتیار" نقش همسر او، یک خواننده‌ اپرای معروف را بازی می‌کند. زندگی باشکوه آن‌ها با به دنیا آمدن دخترشان "آنت" چرخشی غیرمنتظره پیدا می‌کند.

کوتیار در آستانه افتتاح "آنت" در کن گفت که فیلمبرداری این پروژه یک چالش بوده چرا که کاراکس می‌خواسته "تمامی ترانه‌ها زنده باشند." او اضافه می‌کند: "در کلاسیک‌ترین موزیکال‌ها، ترانه‌ها را از پیش ضبط و سپس در محل فیلمبرداری آن‌ها را پخش می‌کنید. اما در این فیلم، لئوس می‌خواست همه‌چیز کاملاً زنده باشد. این موضوع به پیچیدگی صحنه اضافه کرد: ما خود را در موقعیت‌های پیچیده در حال خواندن یافتیم، در حال سینه‌خیز رفتن یا شبیه‌سازی صحنه جنسی دهانی؛ موقعیت‌های آکروباتیکی که از نظر فنی خوانندگی شما را تغییر می‌دهد. اما این افکتی بود که لئوس به دنبالش بود: او می‌خواست صداها تغییر کنند، و با [موقعیت‌های] واقعی خنثی شوند."

"ریحانا" که اخیراً از سوی مجله "فوربز" میلیاردر نامیده شد، دوشنبه این هفته در صفحات رسمی خود ادعا کرد که بسیار "خوش‌بو" است. این خواننده و بازیگر ویدیویی به اشتراک گذاشته که در آن سلبریتی‌های مختلف از خوش‌بو بودنش می‌گویند.

"آنت" ۶ آگست در آمریکا و ۲۰ آگست از آمازون پرایم ویدیو پخش خواهد شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها