{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5075

مسابقه گلف هنرمندان با حضور ۳۰ تن از بازیگران و چهره های مطرح دنیای هنر روز دوشنبه ۱۸ مرداد در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد. 

اولین دوره مسابقات گلف هنرمندان در حالی برگزار شد که شرکت‌کنندگان حاضر در این مسابقات از اواخر سال ۹۹ تا اوایل سال جاری با شرکت در دوره های آموزشی و مسابقات دوستانه، این ورزش مفرح را آموزش دیده و در اولین مسابقه رسمی گلف بین هنرمندان به رقابت پرداختند.

تیم گلف هنرمندان شامل بازیگرانی همچون ساناز سماواتی، لیلا زارع، مرجانه گلچین، شهرزاد کمال زاده، شبنم قلی خانی، سام نوری و هدایت هاشمی است.

ساناز سماواتی عضو تیم گلف هنرمندان با انتشار عکسی در اینستاگرام عنوان کرد:

اولین دوره مسابقات تیم گلف هنرمندان فدراسیون گلف برگزار شد.

در این روزهای پر التهاب کرونایی و در فضای باز برای لحظاتی جهت ثبت خاطرات آن ماسکها را برداشتیم . امید وارم روزی به زودی با نابودی کرونا هموطنانم به آرامش و برکت و سلامت زندگی را ادامه بدهند.

خوشحالم در جایگاه ریس کمیته گلف هنرمندان با همراهی همکارانم خوبم و تمرینات مرتب توانستیم نتیجه بسیار لذت بخش رو بدست بیاریم . از ریاست و دبیر محترم فدراسیون کمال تشکر و قدردانی را بجهت ایجاد این فرصت دارم.

به امید اینکه روزی تمام جوانانمان را بلا استثنا در محیط های ورزشی ببینیم. ورزش و کتاب خوانی را جز لاینفک زندگیمان قرار بدهیم.

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها