{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5102

از داستان این فیلم جزئیاتی در دست نیست، اما هالیوود ریپورتر می‌نویسد نقش رابی مکمل خواهد بود.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری ایران آرت، مارگو رابی که به‌تازگی در ریبوت "جوخه انتحار" (The Suicide Squad) "جیمز گان" و برادران وارنر دیده شده، به فیلم بدون عنوان "وس اندرسون" پیوسته که قرار است اواخر آگست در اسپانیا فیلمبرداری شود. از داستان این فیلم جزئیاتی در دست نیست، اما "هالیوود ریپورتر" می‌نویسد نقش رابی مکمل خواهد بود. پیش‌تر گزارش شده بود که "تام هنکس"، "تیلدا سویینتون"، "بیل ماری" و "آدرین برودی" در این فیلم بازی می‌کنند.

روزنامه "ال پائیس" اسپانیا گزارش داده است که این کارگردان پس از "فرنچ دیسپچ" (The French Dispatch) که داستانش در فرانسه روی می‌دهد، در اروپا باقی می‌ماند اما در ماه ژوئیه، آگست و سپتامبر امسال عازم اسپانیا و مشخصاً جنوب غربی مادرید خواهد شد تا فیلم جدیدش را در این کشور بسازد. مراحل طراحی صحنه این فیلم که یادآور ژانر وسترن گزارش شده از حالا آغاز شده اما ژانر آن متفاوت خواهد بود. اگرچه فیلم در اسپانیا فیلمبرداری می‌شود اما داستانش در مورد این کشور نیست. اندرسون می‌گوید هنوز آماده به اشتراک گذاشتن جزئیات مرتبط با قصه این پروژه نیست.

به گزارش 30نما، فیلم "فرنچ دیسپچ" که ماه گذشته در کن اکران شد و نقدهای مثبتی گرفت، ۲۲ اکتبر آینده به نمایش عمومی درخواهد آمد. در این فیلم ماری، سویینتون و برودی نیز نقش‌آفرینی کرده‌اند. دیگر بازیگران فیلم "تیموتی شلمی"، "فرانسیس مک‌دورمند"، "ویلم دافو"، "الیزابت ماس"، "اوون ویلسون"، "جفری رایت"، "بنیسیو دل تورو" و بسیاری دیگر بوده‌اند.

رابی در حال حاضر برای "دیمین شزل" در فیلم "بابل" (Babylon) مقابل "برد پیت" جلوی دوربین رفته و به تازگی بازی در فیلم بدون عنوان "دیوید او. راسل" را به پایان رسانده است. پروژه بعدی این بازیگر "باربی" (Barbie) به نویسندگی و کارگردانی "گرتا گرویگ" خواهد بود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها