{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5238

مینی‌سریال «مر از ایست‌تون» (Mare of Easttown) شبکه اچ‌بی‌او که امسال نامزد دریافت ۱۶ نامزدی امی است، شروعی چنان قدرتمندانه داشت که «کیت وینسلت» می‌گوید برای پذیرفتن نقش «مر شیهان» تنها به خواندن دو فیلمنامه نوشته «برد اینگلزبی» نیاز داشته است.

.وینسلت در مصاحبه با «ددلاین» به همراه اینگلزبی و «کریگ زوبل» کارگردان سریال از آینده این مینی‌سریال می‌گویند  

او می‌گوید: «نمی‌دانستم سریال چگونه تمام خواهد شد. واقعاً شگفت‌انگیز بود، چون به شکلی به فیلمهنامه‌ها واکنش نشان دادم که برد امیدوار بود مخاطبین واکنش نشان دهند، آن احساس که در پایان هر اپیزود بگویی [نفس‌نفس می‌زند] نه، این نمی‌تواند پایان این قسمت باشد، باید ادامه پیدا کند و همین حالا باید ادامه پیدا کند. اینکه برای ارسال هر فیلمنامه انتظار می‌کشیدم پس از اینکه به دو قسمت اول متعهد شدم و گفتم بله، می‌خواهم در این داستان بی‌نظیر باشم، هیجان‌انگیز بود. از این گذشته، می‌ترسیدم و وحشت کرده بودم از اینکه چگونه باید در نقش این زن پیچیده بازی کنم که روی کاغذ شباهتی به من نداشت، از نظر نحوه عملکردش، و جنبه‌های ظاهری‌اش.»

وینسلت اضافه می‌کند: «چیزی که برای من شخصی بود و برایم جذابیت داشت این بود که تا آن زمان نقش شخصیتی را بازی نکرده بودم که محل زندگی‌اش به جامعه‌ای که در آن رشد کردم شبیه باشد – این برای من بسیار مهم بود. خانواده در دنیای من همه‌چیز است، و من در محیطی بزرگ شدم که سطح اجتماعی-اقتصادی آن پایین بود، و اگر کسی جراحی واریس داشت همه در آن خیابان می‌دانستند. دنیای مر همین‌گونه است، جایی که اگرچه مردمش چیزی ندارند و شرایط سختی را تحمل می‌کنند اما بامحبت‌اند و می‌توانند فروتن باشند و مراقب یکدیگر. این موضوع بسیار منحصر به فرد و شبیه به محل تولد من بود.»

زوبل در ادامه می‌گوید: «مثل این بود که سه اثر مختلف را می‌ساختیم. یک داستان کارآگاهی روایت می‌کردیم، اما از سوی دیگر داستانی در مورد یک شهر کوچک و نیز درامی بزرگسالانه بازگو می‌کردیم.»

وینسلت بار دیگر تأکید می‌کند در صورتی که فیلمنامه جذابی نوشته شود حاضر است به دنیای «مر از ایست‌تون» برگردد:‌ «بازی در این نقش بهای زیادی داشت، از این جهت که باید خودم را از این شخصیت جدا می‌کردم. تاکنون چنین کاری نکرده بودم. بنابراین خواهیم دید.»

منبع : 30NAMA NEWS

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها