{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5412

نیکلاس کیج ستاره آمریکایی برنده جایزه اسکار این روزها در نقش یک انسان شکست خورده به سینماهای آمریکا آمده است.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری صبا، درام هیجان انگیز «خوک/Pig» را مایکل سارنوسکی در اولین تجربه فیلمسازی اش با بازی نیکلاس کیج در نقش اصلی ساخته و پخش این فیلم که تم انتقامی دارد و برای بسیاری یادآور سری فیلم های «جان ویک» است، توسط کمپانی «نئون» صورت گرفته است.

فیلم قصه یک شکارچی تنهاست که از زندگی قبلی خود فاصله گرفته و حالا برای یافتن خوک محبوبش که به سرقت رفته است باید به محل سکونت قبلی اش در پورتلند برگردد و با گذشته اش روبرو شود.

چند نکته درباره «خوک»

گفته می شود بودجه فیلم چنان کم بود که عوامل فیلم حتی نتوانستند برای خوکِ حاضر در فیلم یک مربی آموزشی استخدام کنند.

نیکلاس کیج و الکس وولف در این فیلم در حالی همبازی هم شدند که وولفِ جوان همیشه از کیج به عنوان یکی از بازیگران محبوبش یاد می کند.

همانگونه که گفته شد بودجه فیلم خیلی کم بود به طوری که کارگردان تنها در ۲۰ روز فیلم را ساخت و در این مدت کوتاه بازیگرها در همان برداشت اول بازی خود را انجام می دادند تا مبادا هزینه ساخت فیلم زیاد شود.

«خوک» از لحاظ امتیاز منتقدان در میان کارهای نیکلاس کیج در وبسایت راتن تومیتوز با ۹۶ درصد بالاترین امتیاز را در حال حاضر در اختیار دارد.

نقدهای کوتاه «خوک»

سارا میشل فترز منتقد «مووی فریک» درباره فیلم نوشت: نیکلاس کیج این فیلم فوق العاده است. فیلم یک پرتره حساب شده از یک مرد شکست خورده است.

آلیسون جانسون منتقد «کیپ کاد» نوشت: «خوک» یکی از شگفت انگیزترین و قابل توجه ترین فیلم های سال است اثری که نباید آن را از دست بدهید.

مری آن جانسون منتقد «فلیک» نیز درباره فیلم نوشت: «خوک» ترکیب «جان ویک» و «اولین گاو» است.

دومینیک گریفین منتقد «آرم‌چیر» هم نوشت: وقت آن رسیده که مردم به نام نیکلاس کیج احترام بگذارند.

دولورس کویینتانا منتقد نیز فیلم را چنین توضیح داد: «خوک» یک اثر درخشان، باشکوه و افسونگر با لحظات سکوت عالیست که به شخصیت ها و داستان اجازه نفس کشیدن می دهد.

«خوک» که با بودجه ۲٫۹ میلیون دلاری ساخته شده از روز ۱۶ جولای راهی سینماهای آمریکا شده است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها