{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5605

ستودیوی نئون از اولین پوستر فیلم «اسپنسر» (Spencer) با بازی «کریستن استوارت» در نقش «پرنسس دایانا» در رویداد «سینماکان» رونمایی کرد.

پیش‌تر گزارش شده بود که این فیلم جمعه آینده (۳ سپتامبر) برای اولین بار در ونیز روی پرده خواهد رفت.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «دسامبر سال ۱۹۹۱: رابطه‌ی زناشویی پرنس و پرنسس ولز به سردی گراییده. به رغم انتشار شایعه‌ی جدایی آن‌ها و روابط عاشقانه‌ی مخفیانه، آرامش برای برگزاری جشن‌های کریسمس در سندرینگهام حکمفرماست. خوردنی و آشامیدنی مهیاست، و شکار و تیراندازی پابرجا. دایانا بازی را بلد است. امسال، شرایط بسیار متفاوت خواهد بود.»

«اسپنسر» مرگ تراژیک دایانا را پوشش نخواهد داد و در عوض رابطه‌اش با همسر و فرزندانش ویلیام و هری را بررسی می‌کند. «کلر ماتون» مدیر فیلمبرداری «پرتره یک زن در آتش» (Portrait of a Lady on Fire)، «ژاکلین دوران» طراح لباس «زنان کوچک» (Little Women)، «واکانا یوشیدا» طراح گریم «قتل در قطار سریع‌السیر شرق» (Murder On The Orient Express) و «گای هندریکس دایاس» طراح صحنه «تلقین» (Inception) در این پروژه با لارایین همکاری کرده‌اند.

«تیموتی اسپال» بازیگر فیلم «آقای ترنر» (Mr. Turner)، «سالی هاکینز» بازیگر فیلم «شکل آب» (The Shape of Water) و «شان هریس» بازیگر فیلم «مأموریت غیرممکن: فال‌اوت» از جمله دیگر بازیگران «اسپنسر» خواهند بود.

در «سینماکان» امسال، نئون تریلر فیلم «اسپنسر» را نیز پخش کرده است. این تریلر در روزهای آینده و همزمان با نمایش فیلم در ونیز در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته خواهد شد. در یکی از صحنه‌های تریلر دایانا و «پرنس چارلز» در مورد فشار رسانه‌ها گفت‌وگو می‌کنند.

در مکالمه‌ای پرتنش چارلز به دایانا می‌گوید: «باید دو نسخه از تو وجود داشته باشد. من دو نسخه دارم… خود واقعی‌ام و همان که عکس می‌اندازد… وظیفه‌ای به ما محول شده… اما باید بتوانی بدنت را وادار کنی کارهایی که از آن‌ها بیزار است انجام دهد.» دایانا می‌گوید: «کارهایی که متنفری؟» چارلز پاسخ می‌دهد: «بله… برای کشور، مردم مردم. آن‌ها دوست ندارند ما مردم [عادی] باشیم. کاری نمی‌شود کرد. متأسفم، فکر کردم که خودت این چیزها را می‌دانی.»

پیش از پخش تریلر، استوارت در مصاحبه با «این‌استایل» اعتراف کرده بود که برای بازی در این فیلم بیوگرافیکال هیجان‌زده و نگران بوده است: «لهجه شخصیت بسیار چالش‌برانگیز است چون مردم آن صدا را می‌شناسند، و آن صدا بسیار بسیار متمایز و مشخص بود.»

استودیوی نئون فیلم «اسپنسر» را ۵ نوامبر ۲۰۲۱ در سالن‌های سینما اکران خواهد کرد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها