{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5607

«جیکوب اندرسون» بازیگر سریال «بازی تاج‌وتخت» (Game of Thrones) به اقتباس تلویزیونی شبکه ای‌ام‌سی از رمان «مصاحبه با خون‌آشام» (Interview With the Vampire) نوشته «آن رایس» ملحق شد.

در سال ۱۹۹۴ بر اساس رمان «مصاحبه با خون‌آشام» فیلمی با بازی «برد پیت»، «تام کروز»، «کریستن دانست» و «آنتونیو باندراس» ساخته شد.

این شبکه کابلی سفارش تولید هشت اپیزود را صادر کرده و در سال ۲۰۲۲ آن‌ها را از AMC و AMC Plus روی ایر می‌برد. «رولین جونز» نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی این سریال است. «مارک جانسون»، «آن رایس» و «کریستفر رایس» دیگر تهیه‌کنندگان پروژه خواهند بود. جانسون سابقه همکاری با شبکه‌های AMC را دارد و تهیه‌کننده سریال‌های «برکینگ بد» (Breaking Bad)، «بهتر است با سال تماس بگیرید» (Better Call Saul)‌ و «تاوان» (Rectify) بوده است.

تاکنون بیش از ۱۵۰ میلیون نسخه از مجموعه کتاب‌های رایس در سراسر دنیا به فروش رفته است. رایس بیش از ۳۰ رمان در کارنامه دارد و «مصاحبه با خون‌آشام» را در سال ۱۹۷۶ منتشر کرد. داستان رمان در مورد خون‌آشامی است که در قرن هجدهم میلادی متولد شده و زندگی خود پیش و پس از تبدیل شدن به خون‌آشام را برای یک گزارشگر شرح می‌دهد. نقش این خون‌آشام در فیلم سال ۱۹۹۴ به «برد پیت» سپرده شده بود.

اندرسون در «بازی تاج‌وتخت» نقش «کرم خاکستری» را بازی کرد و یکی از معدود بازیگران غیر-سفیدپوست سریال بود. او در فصل سیزدهم سریال «دکتر هو» (Doctor Who) نیز نقش‌آفرینی خواهد کرد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها