{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5666

«می‌دی» (Mayday) یکی از فیلم‌های تحسین‌شده جشنواره ساندنس ۲۰۲۱ و اولین فیلم بلند «کارن سینور» است که داستانی با مضمون انتقام در یک دنیای فانتزی روایت می‌کند.

«گریس ون پتن» در این فیلم نقش زن جوانی به نام «آنا» را بازی کرده که به شکل مرموزی به سرزمینی دیگر انتقال پیدا می‌کند جایی که می‌بیند گروهی از زنان در مقابل سربازان مرد مبارزه می‌کنند.

در این تریلر مردان زیادی به دست زنان کشته می‌شوند، اما شخصیت ون پتن می‌بیند که شاید آن زن آدمکش آموزش‌دیده‌شده‌ای که از او انتظار دارند نیست. «میا گاث»، «سوکو»، «هاوانا رز لیو»، «جولیت لوییس»، «تئودور پلرین» و بسیاری دیگر در این عنوان نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«گریس ون پتن» ۲۴ ساله فرزند «تیم ون پتن» کارگردان آمریکایی است و سابقه بازی در فیلم‌های «زیر دریاچه نقره‌ای» (Under the Silver Lake) در سال ۲۰۱۹، «داستان‌های مایروویتس» (The Meyerowitz Stories) در سال ۲۰۱۷ و «ترمپس» (Tramps) در سال ۲۰۱۶ را دارد و به‌تازگی در سریال «نه غریبه کامل» (Nine Perfect Strangers) هولو دیده شده است. پدر گریس اپیزودهایی از سریال‌های «سوپرانوها» (The Sopranos)، «آینه سیاه» (Black Mirror)، «پری میسون» (Perry Mason) و «بازی تاج‌وتخت» را در کارنامه دارد.

مگنولیا پیکچرز فیلم «می‌دی» را ۱ اکتبر در سالن‌های سینما و همزمان در پلتفرم‌های دیجیتال پخش می‌کند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها