{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5686

مستند «Gcs۳» (ضریب هوشیاری ۳) به تهیه‌کنندگی و کارگردانی ابراهیم شفیعی روایتی تصویری از یک اتفاق در دنیای پزشکی، آماده پخش شد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری صبا، فیلم مستند «Gcs۳» (ضریب هوشیاری ۳) به کارگردانی ابراهیم شفیعی رونمایی از یک اتفاق مهم در دنیای پزشکی است که به روش منحصر به فردی برای نجات جان بیمارانِ در شرف مرگ مغزی پرداخته است.

این مستند در ۵۰ دقیقه آماده نمایش شد و شامل تصاویر مستند از بیمارانی است که با این روش جدید درمان شدند.

نمایش وضعیت آنان پیش و پس از عمل و حتی سال‌ها بعد از جراحی بخش‌هایی از مستندات پزشکان ایرانی برای اثبات ادعای موثر بودن این روش درمانی است.

همچنین در این مستند مروری بر مقالات پزشکی مرتبط با این موضوع انجام شده و مستندات علمی پژوهشی نیز مورد بررسی دقیق قرار گرفته است.

تحقیق، نگارش و کارگردانی این مستند را ابراهیم شفیعی برعهده داشته است و از دیگر عوامل آن می‌توان به بازیگران: ابراهیم لطیفی، سهیل محبی، سها پورحاتمی، فهیمه گردان، علی خونساری، بیتا علیمحمدی، مدیر فیلمبرداری: سجاد سبحانی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: جواد کاهه، مدیر صدابرداری: جلال سعادت یار، تدوین: مهدی توسلی، طراح گریم: زهرا عباسی، طراح صحنه و لباس: ابراهیم لطیفی، صداگذار: جلال سعادت یار، موسیقی: اکبر بلالی، عکاس: امیر ایزدی، مدیر تولید: امین رضئی، مدیر تدارکات: علیرضا نظری، روابط عمومی: مطهره کشاورز محمدیان و مشاور پروژه: وحید جلیلوند اشاره کرد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها