{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5706

خواننده مشهور آمریکایی در فیلمی با عنوان «خزنده» با همراهی بنسیو دل تورو برای نتفلیکس بازی می‌کند.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری ایران آرت، نتفلیکس حقوق جهانی «خزنده» را خریداری کرد تا با بازی جاستین تیمبرلیک در برابر بنسیو دل تورو آن را بسازد.

پیشتر بازی بنسیو دل تورو بازیگر برنده اسکار که در فیلم‌هایی چون «سیکاریو» و «ترافیک» بازی کرده اعلام شده بود و اکنون حضور جاستین تیمبرلیک که بازیگر «شبکه‌های اجتماعی» دیوید فینچر بود و نامزدی اسکار را در کارنامه دارد، در این فیلم تایید شده است.

فیلم درباره قتل وحشیانه یک کارمند آژانس املاک است که کارآگاهی سخت‌گیر با بازی بنسیو دل تورو را وارد ماجرا می‌کند تا حقیقت این امر را دریابد و آشکار کند حقیقت آن طور که به نظر می‌رسد نیست. وی با این تلاش سعی دارد تا توهمات زندگی خودش را هم از بین ببرد.

به گزارش مهر، گرانت سینگر کارگردان موزیک ویدیوهای متعدد برای اولین بار با این فیلم یک فیلم بلند داستانی را کارگردانی می‌کند. وی نویسنده فیلمنامه این فیلم با همکاری بنجامین برِوِر است. دل تورو و مالی اسمیت از تهیه‌کنندگان اجرایی فیلم هستند.

تیمبرلیک به تازگی بازی در نقش اصلی فیلم «پالمر» به کارگردانی فیشر استیونس را برای اپل انجام داده است. وی صداپیشه انیمیشن «ترول‌ها» هم بوده و در فیلم‌هایی چون «درون لوین دیویس» برادران کوئن، فیلم اکشن «سر وقت» اندرو نیکول، «دوستی با مزایا» ویل گلوک در برابر میلا کونیس و «معلم بد» جیک کاسادان در برابر کامرون دیاز نیز بازی کرده است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها