{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5849

سریال «شوالیه ماه» (Moon Knight) دیزنی+ با بازی «اسکار آیزاک» و «ایتان هاک» در حال فیلمبرداری است و شایعاتی پیرامون پروژه در حال چرخیدن. یکی از این شایعات بازی «مارک رافلو» در نقش «هالک» در این سریال است که سرانجام واکنش ستاره «دنیای سینمایی مارول» را در پی داشت. در چند روز اخیر تصاویری از رافلو در بوداپست مجارستان جایی که سریال در حال فیلمبرداری است منتشر شده است.

به گزارش هنر‌ام‌روز به نقل از سینما نیوز ، رافلو که به اسپویل کردن داستان فیلم‌های مارول معروف است در صفحه توییتر خود می‌نویسد: «به عنوان فردی که مسئول فاز بعدی «دنیای سینمایی مارول» است، بیزارم از اینکه چیزی را اسپویل کنم. درسی است که به ناخوشایندترین شکل آموخته‌ام.»

هاک پیش‌تر در پاسخ به این پرسش که چرا عاقبت تصمیم گرفته در یک عنوان ابرقهرمانی بازی کند به «رینگر» گفته بود: «خوب، به عنوان یک بازیگر در چنین موقعیتی هستم. راستش را بخواهید خیلی دوست دارم که «شوالیه ماه» داستانی کمتر شناخته‌شده است و آزادی هنری بیشتری فراهم می‌کند. کارگردانش «محمد دیاب» است و او یک انسان نابغه.»

هاک اضافه می‌کند: «راستش را بخواهید یکی از علت‌های اصلی‌اش اسکار [آیزک] است. کار کردن با او را بسیار هیجان‌انگیز می‌دانم. از کاری که با زندگی‌اش می‌کند لذت می‌برم. مرا به یاد بازیگرانی می‌اندازد که وقتی اولین بار به نیویورک آمدم الگو قرار می‌دادم. اسکار جوان‌تر از من است، و من نحوه‌ی پیشرفتش و تفکرش را دوست دارم. در مجموع وقتی با افرادی کار کنید که نگاه‌شان را دوست دارید، اتفاقات خوشایندی روی می‌دهد، این‌طور نیست؟»

هاک در مصاحبه جدیدتری با «سث مایرز» گفت که حاضر نیست هیچ جزئیایت در مورد «شوالیه ماه» فاش کند: «یکی از تفاوت‌های اصلی این پروژه با تمام پروژه‌های قبلی‌ام این بود که باید ۱۰ هزار توافقنامه عدم افشا امضاء می‌کردم، اتفاقی که هیچ‌وقت پیش نیامده بود.»

شخصیت «مارک اسپکتور/شوالیه ماه» مأموری است با هویت‌های مختلف از «جیک لاکلی» راننده تاکسی گرفته تا «استیون گرنت» میلیونر که در دنیای زیرزمینی با جرم و جنایت مقابله می‌کند، اما بعدها وقتی اسپکتور در حال مرگ است خدای ماه مصری «خونس» (Khonsu) به او نزدیک می‌شود تا در ازای زنده کردنش اجازه دهد صورت انسانی او روی زمین باشد. شخصیت «شوالیه ماه» در سال ۱۹۷۵ و در شماره سی و دوم کتاب کامیک «گرگ‌نمای شب» (Werewolf by Night) توسط «داگ مونش» و «دان پرلین» خلق شد.

«جرمی اسلیتر» شورانر و سرپرست نویسندگان و «محمد دیاب» فیلمساز مصری و «جاستین بنسون» و «آرون مورهد» از جمله کارگردانان این سریال خواهند بود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها