{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6002

کشمکش «جانی دپ» و «امبر هرد» چند سالی است که ادامه دارد و باعث شده پای هر دو طرف به دادگاه کشیده شود.

 به گزارش هنر ام‌روز به نقل از سینما نیوز، هرد ادعا می‌کند قربانی خشونت خانگی است و همسر سابقش ادعایی دقیقاً عکس آن را دارد. اما درز یک تماس اضطراری از شب درگیری آن‌ها جزئیات تازه‌ای از این جنگ و ستیز فاش کرده است.

هرد در سال ۲۰۱۶ با انتشار مقاله‌ای در «واشینگتن پست» بی‌آنکه نامی از دپ ببرد خود را قربانی خشونت خانگی نامید. دادگاه رسیدگی به این اتهام که به گفته دپ منجر به از دست دادن نقشش در چندگانه «دزدان دریایی کارائیب» دیزنی شده، در سال ۲۰۲۲ برگزار خواهد شد. اما نزاع حقوقی دپ با نشریه «سان» که او را «ضارب همسر» سابقش هرد خوانده بود تابستان گذشته برگزار و به شکستی برای بازیگر «میناماتا» (Minamata) انجامید.

«دیلی میل» به تازگی گزارش داده است که به یک تماس صوتی با پلیس دسترسی پیدا کرده است. در این فایل صوتی صدای زنی ناشناس به گوش می‌رسد که گفته شده یکی از دوستان هرد است. این زن می‌گوید: «سلام، می‌خواهم حمله‌ای را گزارش کنم که همین حالا در خیابان برادوی ساختمان شماره ۸۴۹ شرقی در حال وقوع است. پنت‌هوس سوم.»

هرد و دپ زمانی در این آدرس در لس‌آنجلس سکونت داشتند. این زن سپس توضیح می‌دهد که دوستش امبر توسط دوست پسرش مورد تعرض قرار گرفته: «می‌دانم که همین حالا در حال اتفاق افتادن است، اما باید ناشناس بمانم.»

پلیس لس‌آنجلس سپس از زن می‌خواهد توضیحات بیشتری ارائه دهد: «این مرد به او حمله فیزیکی کرده. لطفاً یک نفر را بفرستید.» این تماس در تاریخ ۲۱ می سال ۲۰۱۶ و حدود ساعت ۸ شبی گرفته شده که رابطه دپ و هرد به پایان می‌رسد. هرد ادعا می‌کند که دپ در آن شب خشمگین می‌شود و یک گوشی موبایل به سمت صورتش پرتاب می‌کند و دسته‌ای از موهای او را می‌کند.

با این حال، وکلای دپ فوریه ۲۰۲۰ در دادگاهی در بریتانیا ادعا کردند که موکل آن‌ها قربانی خشونت خانگی در این رابطه بوده و آنچه در «دیلی میرور» منتشر شده کذب است: «یک نفر، یک طرف، دروغ می‌گوید و یکی نه. بدیهی است که به نظر ما خانم هرد دروغ می‌گوید، آقای دپ صد در صد در این خصوص اطمینان دارد.»

وکیل دپ از فایل صوتی دیگری حرف می‌زند که در آن هرد اعتراف می‌کند در مقابل دپ دست به رفتار‌های خشونت‌آمیزی زده است. هرد ۳۳ ساله می‌گوید اگر دپ ادعا کند که قربانی خشونت خانگی است هیچ‌کس حرفش را باور نخواهد کرد.

شکست دپ در پرونده شکایت از نشریه «سان» سبب اخراج او از «جانوران شگفت‌انگیز ۳» (Fantastic Beasts 3) شد هرچند برای بازی در یکی دو صحنه دستمزد هشت رقمی‌اش را به صورت کامل دریافت کرد. دپ اخیراً ادعا کرد که هالیوود او را تحریم کرده و فیلم جدیدش «میناماتا» را در آمریکا اکران نمی‌کند. هرد از سوی دیگر قرار است نقش «مرا» در چندگانه «آکوامن» (Aquaman) را علی‌رغم تلاش‌های هواداران دپ برای اخراج او تکرار کند.

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها